0

Monika Prigancová

Monika Pringancová se připojila k týmu FranklinCovey Slovenská republika v roce 2019. Je konzultantkou v oblasti osobní efektivity a leadershipu.

Vystudovala na FF UK v Bratislavě odbor Management a marketing. V roce 2018 ukončila výcvik business koučinku a certifikovala se jako ICF kouč.

Více než 20 let pracovních zkušeností nasbírala převážně v automobilovém průmyslu. Ve společnosti Johnson Controls (v současnosti Adient) pracovala v letech 1998−2016 v různých pozicích, hlavně v oblasti řízení projektů a vedení mezinárodních týmů v rámci celé Evropy. V průběhu tohoto období zastávala také post ředitelky závodu ve španělském výrobním podniku Valladolid a v letech 2016−2018 místo ředitelky závodu společnosti Richard Fritz v Maďarsku.

Po návratu na Slovensko se rozhodla předávat své dlouholeté zkušenosti z oblasti vedení lidí a týmů tamním firmám. Ukončila výcvik business koučinku s cílem pomáhat jednotlivcům i skupinám nacházet vlastní zdroje a cesty pro efektivní život. Spolupráce se společností FranklinCovey je přirozeným vyvrcholením její dosavadní práce a vytváří možnost synergie pro úspěšnou cestu rozvoje.

Motto:

Iba zmena vie vyvolať zmenu. A je na nás, akú cestu si zvolíme.

Ako hovorí Stephen Covey: „…je rovnako dôležité skúmať okuliare, cez ktoré sa na svet pozeráme, pretože práve okuliare určujú to, ako svet vnímame.“