0

Ľubomír Páleník

Ľubomír  Páleník
Konzultant a lektor
7noy37h4_8yo47a6LTsBR.ad4gpy.3o4%d
+421 911 747 722

Ľubomír Páleník se věnuje programům 7 návyků a 4 základní role leadershipu. Má více než dvacetileté zkušenosti z působení v čele nadnárodních společností.

Vystudoval Chemicko-technologickou fakultu Slovenské technické univerzity v Bratislavě. Počátkem 90. let absolvoval International School of Management ve Frenštátě pod Radhoštěm v rámci programu Education for Democracy, vedené americkými a britskými lektory.

V letech 1995–1997 pracoval jako Managing Director ve společnosti Samsung-Calex v České republice. Ze světa elektroniky a domácích spotřebičů poté profesně přešel do sféry zdravotnictví a zdravotnických potřeb - stal se generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti HARTMANN-RICO. Od roku 2002 byl zároveň regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu ve skupině HARTMANN. V roce 2012 se stal finalistou soutěže Manažer roku a vítězem v odvětví zdravotnictví.  V nejvyšším vedení společnosti setrval do roku 2015, poté se certifikoval jako lektor společnosti FranklinCovey. Ve své roli lektora a konzultanta chce smysluplně prožít léto a podzim svého života… Motivem jeho práce je spojovat efektivitu Západu s moudrostí Východu. Nejvíce se věnuje studiu, „ostření pily” a práci kouče a lektora.

V životě je pro něj důležité mít kvalitní vztahy s těmi nejbližšími, stále se zlepšovat  a měnit sebe, tým i svět k lepšímu.

Nevěřím na pověry. Věřit na pověry prý přináší smůlu.” :-)