0

Ľubomír Páleník

Ľubomír může svým klientům nabídnout mnohaleté zkušenosti nabyté během působení ve vrcholném vedení nadnárodních společností. Workshopy vede v češtině, slovenštině a v angličtině.

Na práci mě nejvíce baví předávání vlastních zkušeností z korporátního života a vrcholového sportu novým lídrům. Věřím, že pro život v rovnováze je rozumný správný poměr východní moudrosti zenu a západní orientace na výkon.

působení ve FranklinCovey

Ľubomír se certifikoval jako lektor společnosti FranklinCovey v roce 2015. V roli lektora a konzultanta chce smysluplně prožít léto a podzim svého života… Motivem jeho práce je spojovat efektivitu Západu s moudrostí Východu. Nejvíce se věnuje studiu, „ostření pily” a práci kouče a lektora.

zkušenosti

Ľubomír vystudoval Chemicko-technologickou fakultu Slovenské technické univerzity v Bratislavě. Počátkem 90. let absolvoval International School of Management ve Frenštátě pod Radhoštěm v rámci programu Education for Democracy, vedeného americkými a britskými lektory. V letech 1995–1997 pracoval jako Managing Director ve společnosti Samsung-Calex v České republice. Ze světa elektroniky a domácích spotřebičů poté přešel do sféry zdravotnictví a zdravotnických potřeb, stal se generálním ředitelem a předsedou představenstva společnosti HARTMANN-RICO. Od roku 2002 byl zároveň regionálním ředitelem pro střední a východní Evropu ve skupině HARTMANN. V roce 2012 se stal finalistou soutěže Manažer roku a vítězem v odvětví zdravotnictví.

klienti

Danfoss Power Solution, Nemak, Dibaq, Technogym, Umbrella Group, SIA Central Europe, COOP Jednota a Freudenberg Filtration Technologies.

osobní

Po více než dvacetiletém působení v České republice se Ľubomír vrátil do Zlatých Moraviec, svého rodiště na Slovensku. Rád sportuje, má zkušenosti hráče i trenéra vrcholového volejbalu, tenisu a golfu. Volný čas věnuje rodině, zahradě a svým pejskům. Rád si zahraje na kytaru, ale moc mu to nejde…