0

Leoš Oharek

Díky působení v manažerských pozicích v korporátním prostředí si Leoš uvědomil, že kvalitní firemní kultura je pro dosažení trvalých výsledků zásadní. Klientům pomáhá k smysluplnému naplňování vizí a strategií, věří, že klíčem k úspěchu jsou vzájemné porozumění a komunikace mezi lidmi.

Zlaté pravidlo je mým stálým vzorem, snažím se jej v praxi
naplňovat a inspirovat k tomu ostatní.

působení ve FranklinCovey

Jako konzultant se ve FranklinCovey věnuje osobnostnímu rozvoji, jak na individuální, tak i na týmové úrovni. Aktivně k tomu využívá metodiku z programů 7 návyků, 4 disciplíny realizace, 6 klíčových kompetencí a Helping Client Success. Konkrétně, ve společnosti Promens Zlín a.s. připravuje individualizované rozvojové plány v komplexním vzdělávacím portálu AAP. 

zkušenosti

Leoš je vystudovaný ekonom, který působí v oblasti finančních služeb. Jeho specializací je obchodování na devizových trzích. Sedm let působil na manažerských postech ve společnosti ČSOB Leasing, a.s. Byl zde také členem dozorčí rady. Následující dekádu pracoval pro SAB Finance, a.s., kde se v pozici ředitele spolupodílel na vytvoření největší české platební instituce, obchodující s devizovými hodnotami. Díky zkušenosti z práce v korporátním prostředí si uvědomil, že kvalitní firemní kultura je pro výsledky zásadní. Poté, co přečetl knihu 7 návyků skutečně efektivních lidí a absolvoval následný seminář, se rozhodl tomuto tématu více věnovat.

Své manažerské a obchodní dovednosti si doplnil vzděláním v systemickém koučování. Práci s lidmi dále rozvíjel na pozici vedoucího Assessment centra.

klienti

K jeho klientům, kterým se věnuje nebo věnoval, patří: Kovárna VIVA, a.s., Navláčil stavební firma, s.r.o., Vitar s.r.o., MPL Trading spol. s r.o., skupina TECHNODAT, PROakce s.r.o., Madal Bal a.s., REMAK, a.s., Maxion Wheels Czech s.r.o. a další. Klienty oslovuje svým laskavým a vstřícným přístupem a zaujetím pro hledání systematických a funkčních řešení.

více o Leošovi

Leoš žije s rodinou ve Zlíně. Mezi jeho koníčky patří sport, ve volném čase se věnuje studiu biblické historie. „Zlaté pravidlo je mým stálým vzorem, snažím se jej v praxi naplňovat a inspirovat k tomu ostatní.“