0

Leoš Oharek

Leoš Oharek se k týmu FranklinCovey připojil jako konzultant a lektor v roce 2013. Věnuje se programu 7 návyků.

Studoval na ekonomické fakultě VŠB v Ostravě, obor ekonomika průmyslu. Působil v ekonomických pozicích ve společnostech Corfin a Delta Leasing. Klíčové pracovní zkušenosti získal především u dvou dlouhodobých zaměstnavatelů: sedm let působil ve společnosti ČSOB Leasing, a. s., jako ředitel pobočky, ředitel obchodní oblasti a jako člen dozorčí rady a deset let pak ve společnosti SAB Finance, a. s. V SAB Finance se jako ředitel firmy spolupodílel na vytvoření současné největší soukromé platební instituce obchodující s devizovými hodnotami v ČR. 

Leoš si své manažerské a obchodní dovednosti doplnil vzděláním v systemickém koučování. Práci s lidmi si dále rozvíjel v pozici vedoucího rozvojových středisek uchazečů o zaměstnání.

„Můj oblíbený citát je od Erwina Markhama: ‚Uložili jsme si zlaté pravidlo do paměti − jak byste chtěli, aby lidé jednali s vámi, tak vy ve všem jednejte s nimi. Nyní nám zbývá přenést je do života.‘ Zlaté pravidlo je mým stálým vzorem, snažím se jej v praxi naplňovat a inspirovat k tomu také ostatní.“