0
Konzultant a lektor

Radek Maňásek

Radek patří mezi zakládající členy FranklinCovey v České republice. Na jeho programech a službách oceňuje praktičnost, důraz na použití zdravého rozumu a rovnováhu. Smysl mu dává, když vnímá u klientů pochopení trvalých principů, rozhodnutí je prakticky využívat a nastalá změna v jejich fungování včetně výsledků ve firemním prostředí.

Méně je více. Život jsou vztahy.
Oba výroky napovídají, že být stále zaneprázdněn neznamená
spokojenost v životě. Tu přináší čas a zaměření na důležité životní role.

působení ve FranklinCovey

Od roku 2002 pracuje ve FranklinCovey s mnoha klienty z různých oborů – všechny spojuje chuť vytvářet kulturu, probouzet a naplňovat potenciál lidí. Věnuje se především oblasti osobního vedení a leadershipu a nejčastěji vede semináře programu 7 návyků, 4 základní role leadershipu a 6 klíčových kompetencí pro vedení týmů. Pomáhá firmám uvědomit si a definovat hodnoty, které jsou základem pro jejich firemní kulturu.

zkušenosti

Radek vystudoval na Fakultě elektrotechniky VUT v Brně obor počítače. Dále pak studoval MBA na The Open University Business School, dosáhl druhé úrovně The Professional Diploma in Management a prošel řadou dalších seminářů souvisejících s managementem a osobnostním rozvojem.

Na konci 90. let Radek čtyři roky vedl tým lektorů, zaměřujících se zejména na oblast dovedností (obchod a management). Významnou pětiletou zkušenost v jeho kariéře představovalo působení ve společnosti Minolta. Jak s oblibou říká, „jednalo se o druhou vysokou školu“. Ta představovala přímou konfrontaci s prostředím mezinárodní firmy a objevení schopnosti stavět téměř na zelené louce. V té době vybudoval kanál nepřímého prodeje. Předtím působil také ve společnosti Texas Instruments.

klienti

TDK Electronics, J.I.P. pro firmy, Greiner, Hella Autotechnik Nova, Siemens, Cardbox Packaging, AV Media, Bike Fun International, Vitesco, One3D, SSI Schäfer a řada dalších.

více o Radkovi

Žije se svou rodinou v Brně-Líšni. Smysl nachází v duchovním rozměru života, radost mu dělá příroda, sport, chalupaření a zahrádka.