0

Radek Maňásek

Radek Maňásek
Konzultant a lektor
~8qo1Wc798Fo1YUS1knx1-~fYhIoaW7r
+420 604 574 290

Radek Maňásek se podílel na založení zastoupení FranklinCovey pro ČR a SR v roce 2002 a od té doby jako konzultant a lektor provází celou řadu stálých a úspěšných klientů.

Radek vystudoval FE VUT v Brně, fakultu elektrotechnickou, obor počítače. Dále pak studoval MBA, The Open University Business School, dosažení druhé úrovně „The Professional Diploma in Management“ a mnoho dalších seminářů souvisejících s managementem a lidským potenciálem.

Na konci 90.let Radek 4 roky vedl tým lektorů, zejména v oblasti dovedností (obchod, management). Významnou pětiletou zkušeností v jeho kariéře byla společnost Minolta, jak s oblibou říká „druhá vysoká škola“. Dala mu rozměr mezinárodní firmy a objevení schopnosti budovat téměř „na zelené louce“– vybudoval zde prodejní kanál nepřímého prodeje. Před tím působil také ve společnosti Texas Instruments.

Ve FranklinCovey pracuje s mnoha klienty s různých oborů – společným pojítkem je pro ně chuť se měnit, probouzet a naplňovat potenciál svůj i lidí kolem. Patří mezi ně např. společnosti Honeywell, AV Media, Siemens, ČSOB, ADW Group a další. Věnuje se především oblasti osobního vedení a leadershipu a nejčastěji tak vede semináře programu 7 návyků a 4 základní role leadershipu.

 „7 Návyků skutečně efektivních lidí pro mne byla zlomová kniha. Díky ní jsem začal hodně uvažovat o smyslu svého života a snad to nebude znít nadneseně, jsem rád, že jsem ho našel. Věta, která mi často připomíná směr a důležitost zní: ‚Moudrost koná bez nároku na odměnu a proto nemusí na sebe ukazovat.‘“