0

Marina Machovská

Marina se už od střední školy zajímá o člověka – jeho vnitřní svět, motivy, nálady, schopnost komunikovat s ostatními a vytvářet vztahy. Po studiu psychologie pracovala v manažerských pozicích v mezinárodních firmách, v prostředí, které je (z jejího pohledu a na základě zkušeností) velmi inspirativní i náročné.

Dnes klientům pomáhá v oblastech efektivního vedení lidí k cílům, při vytváření pracovního prostředí s vysokou mírou důvěry, rozmanitosti, respektu a efektivní spolupráce.

Horas non numero nisi serenas – nepočítám hodiny, 
pokud jsou klidné.

role ve FranklinCovey

Marina se zaměřuje na metodiku 7 návyků skutečně efektivních lidí ve všech variantách a speciálních úpravách, hledá spolu s klienty ty nejefektivnější cesty, jak metodu převést do denní praxe. Na 7 návyků pak navazuje v programech Důvěra a 6 klíčových kompetencí pro vedení týmu. Věnuje se tématu diverzity a nevědomých předsudků, to vše z pozice lektorky, koučky i konzultantky.

zkušenosti

Marina vystudovala psychologii na Univerzitě Karlově, poté se věnovala studiu italštiny a italské kultury v Římě a během své pracovní kariéry absolvovala několik psychoterapeutických a psychodiagnostických výcviků. Pracovala 14 let v mezinárodních firmách, po narození syna se začala věnovat headhuntingu a kariérnímu koučinku. Spolupráce s FranklinCovey byla logickým vyvrcholením její pracovní kariéry, ideálním spojením zájmu o psychologii a člověka spojeným se zkušeností z korporátního prostředí se silným akcentem na přenos teorie do reálných dovedností.

klienti

V posledních letech pracuje s firmami Beckman Coulter, Viterra, CGI, ZF Automotive, jako lektorka s Dr. Max a Mondi.

o Marině

Žije s rodinou a psem na okraji Prahy v domě se zahradou. Jak sama říká, koníčků má tolik, že na to jeden lidský život nestačí, a tak se zrovna teď věnuje pohybu v přírodě, bikram józe, sólovému zpěvu, knihám a umění v celku, přátelům a životu především.