0

Marina Machovská

Marina Machovská
Konzultant a lektor
88Es4Z2eW-uy.ca7VX~p8Zdc7bAm5f9qT-M
730 872 242 LinkedIn

Marina Machovská pracuje jako konzultantka a lektorka FranklinCovey od roku 2015. V roli lektorky se věnuje především programu 7 návyků.

Vzděláním je psycholog, má za sebou několik výcviků v oblasti psychodiagnostiky, psychoterapie a je certifikovaná na Hoganovy osobnostní dotazníky.

Profesně se celý život pohybuje v oblasti lidských zdrojů. Nejdříve působila v interních odděleních HR nadnárodních korporací (AGA GAS, Ford Motor Company), poté v roli konzultanta, kouče, lektora (Anderson Willinger).

Ve společnosti FranklinCovey se zaměřuje na témata osobního vedení a rozvoje, na schopnost každého jednotlivce rozvinout vlastní potenciál a budovat efektivní dlouhodobě vztahy jak v pracovní, tak v soukromé sféře. Marina vede firemní i otevřené programy 7 návyků skutečně efektivních lidí, 7 návyků pro ženy, 6 klíčových kompetencí pro vedení týmu , firemní seminář Nevědomé předsudky a Důvěra (Leading at the Speed of Trust).

„Věřím, že firmy jsou především lidé v nich, a výborným výsledkům a fungujícím procesům předchází motivovaní a angažovaní zaměstnanci.“