0

Ondřej Komanec

Ondřej  Komanec
Konzultant a lektor
-gqBV82c-fnxV14WH~Ek49ba9-BFVi29g
+420 733 578 407
LinkedIn

Ondřej Komanec se k týmu připojil v roce 2007. Klientům pomáhá s realizací cílů, zvyšováním efektivity a produktivity. Je zkušeným lektorem pro mezinárodní projekty a realizaci v angličtině.

Po studiu přírodních věd na Karlově univerzitě v Praze se zabýval informatikou a legislativou v oblasti ochrany životního prostředí, podnikovým poradenstvím zaměřeným na management kvality a školením v oblasti managementu. Několik let vedl vlastní poradenskou firmu a jako konzultant pracoval pro desítky organizací v řadě oborů. Zastával také pozici manažera kvality v elektrotechnickém průmyslu.

Ve společnosti FranklinCovey Ondřej pracuje či pracoval například pro společnosti AMGEN, ASKO, Autoneum, AV Media, Avast, ČEZ, Eurovia, Expert, ExxonMobil, Fatra, Faurecia, FLAGA, GPE, Gumotex, Heineken, KERMI, MAGNA, MONDI, LEGO, ON Semiconductor, Oracle, PPG, Saint Gobain, SMP, Subterra, ŠKODA JS, Teleflex (ARROW), Vítkovice Steel, VÚHŽ, Witte, ZSE a další.

Má zkušenosti z mnoha oborů: výroba, včetně automobilového průmyslu, strojírenství, slévárenství, potravinářské výroby, stavebnictví, farmacie, energetika, finanční sektor, informační technologie, velkoobchod a maloobchod, logistika a distribuce a služby. Vede programy v češtině a angličtině a podílí se i na mezinárodních projektech.

Klienti a účastníci oceňují Ondřejův přátelský a praktický přístup, osobní příklad a nadšení pro obsah programů. K silným stránkám patří také srozumitelnost a přehlednost výkladu, zaujetí účastníků a jejich aktivní zapojení, a také flexibilita odrážející potřeby klienta.

Ondřej žije s rodinou v Brdech nedaleko Příbrami. K jeho koníčkům patří příroda a hudba.

Články lektora

Proč samotný time management dlouhodobě nepomáhá vaší produktivitě?
7 tipů pro úspěšné vedení každodenních projektů