0

Ondřej Komanec

Ondřej provádí klienty realizací cílů, rozvojem leadershipu, zlepšováním efektivity a zvyšováním produktivity. Působí v mnoha oborech a své zkušenosti uplatňuje také v mezinárodních projektech.

Na mé práci mě baví hlavně různorodost. Stavím sice na osvědčeném
know-how FranklinCovey, klíčové je ale porozumět skutečným potřebám
klienta a přizpůsobit jim obsah i formu spolupráce. Často pak oceňují
flexibilitu, praktičnost a aktivní zapojení.

působení ve FranklinCovey

Ondřej se k týmu připojil v roce 2007. Klientům pomáhá s realizací cílů, zvyšováním efektivity a produktivity. Je zkušeným lektorem pro mezinárodní projekty s realizací v angličtině.

zkušenosti

Po studiu přírodních věd na Karlově univerzitě v Praze se zabýval informatikou a legislativou v oblasti ochrany životního prostředí, podnikovým poradenstvím zaměřeným na management kvality a školením v oblasti managementu. Několik let vedl vlastní poradenskou firmu a jako konzultant pracoval pro desítky organizací v řadě oborů. Zastával také pozici manažera kvality v elektrotechnickém průmyslu.

Má zkušenosti z mnoha oborů: automobilového průmyslu, strojírenství, slévárenství, potravinářské výroby, stavebnictví, farmacie, energetiky, finančního sektoru, informačních technologií, velkoobchodu, maloobchodu, logistiky nebo distribuce a služeb. Vede programy v češtině a angličtině a podílí se i na mezinárodních projektech.

klienti

Ve společnosti FranklinCovey Ondřej pracuje či pracoval například pro společnosti AMGEN, ASKO, Autoneum, AV Media, Avast, ČEZ, Eurovia, Expert, ExxonMobil, Fatra, Faurecia, FLAGA, GPE, Gumotex, Heineken, KERMI, MAGNA, MONDI, LEGO, ON Semiconductor, Oracle, PPG, Saint Gobain, SMP, Subterra, ŠKODA JS, Teleflex (ARROW), Vítkovice Steel, VÚHŽ, Witte, ZSE a další.

Klienti oceňují Ondřejův přátelský a praktický přístup, osobní příklad a nadšení pro obsah programů. K jeho silným stránkám patří také srozumitelnost a přehlednost výkladu, zaujetí účastníků, jejich aktivní zapojení a také flexibilita odrážející potřeby klienta.

něco navíc o Ondřejovi

Žije s rodinou v Brdech nedaleko Příbrami, k jeho koníčkům patří příroda a hudba.