0

Juwana Jenkins

Juwana Jenkins má více než pětadvacetileté zkušenosti v oblasti managementu, školení, koučování a v prodeji. Vede programy v anglickém jazyce v oblasti osobní efektivity a leadershipu.

Juwana vystudovala Profesní a obchodní komunikace (Professional and Business Communication, La Salle University, Philadelphia), žurnalistiku (Pennsylvania State University) a získala Certifikát v oboru Koučování a mentorování v managementu (Coaching and Mentoring in Management, Institute of Leadership and Management, Staffordshire, Anglie).

Pracovala ve vedoucích pozicích v různých společnostech a neziskových organizacích v Evropě, Severní Americe a Asii. Má více než pětadvacetileté zkušenosti v oblasti managementu, školení, koučování a v prodeji. Své dovednosti, které nabývala jako redaktorka živého vysílání, zpěvačka a herečka, využívá k zapojení účastníků a dosahování dlouhodobých výsledků.

 

Účastníci oceňují Juwanin intuitivní, a přitom analytický přístup, a schopnost dotknout se nejpalčivějších otázek, takže její semináře jsou plné momentů uvědomění („Aha-efekt“). Řídicí a vedoucí pracovníci si zase cení jejího celostního přístupu k rozvoji sebeuvědomění – uvědomění si vlastních hodnot a cílů, což napomáhá efektivnějšímu zvládání budoucích výzev.

Juwana dále působí jako koučka, mentorka a učitelka. Vytváří a vede na míru šité kurzy kariérního a profesního rozvoje a kurzy pro začínající studenty vysokých škol zaměřené na zvládání studia, organizaci času, prokrastinaci a proces učení. 

Juwana se přes dvacet let věnuje zpěvu – blues, soulu funku i gospelu, skládá a zpívá své autorské písně a účastní se mezinárodních hudebních festivalů po celé Evropě. Baví ji kultura, gastronomie, cestování, četba a vzdělávání. Juwana žije v České republice.

Motto:

The only true wisdom is in knowing you know nothing.“ – Socrates 

Podrobné informace v angličtině