0

Gerhard Knop

Gerhard se zaměřuje zejména na témata vize, důvěry a firemní kultury, která považuje za klíčová pro dlouhodobé dosahování výsledků a pro zdravé firemní prostředí. Ke všemu přistupuje  z pozice vlastních příkladů z praxe.

Věřím, že potenciál zaměstnanců snižují drobná nedorozumění,
a své poslání vnímám takto: inspirovat a uvolňovat cestu k (sebe)rozvoji.

působení ve FranklinCovey

Gerhard Knop je lektorem a konzultantem od roku 2017. Strávil 25 let ve vedoucích pozicích v bankovnictví a automobilovém průmyslu. Zažil velké transformace se vším pozitivním i negativním včetně vlastních chyb a úspěchů kolegů i jejich týmů.

zkušenosti

Rodilý Karlovarák, má nohejbalové srdce a bohaté zkušenosti s korporátním chováním. Je propagátorem implementace důvěry, otevřené komunikace, svobody v práci či tyrkysových firem. Propaguje pozitivní firemní kulturu jako základ dlouhodobých úspěchů organizací, majitelů i zaměstnanců. Dnes je výkonným poradcem a implementátorem změn myšlení i procesů, pořadatelem inspirativních minikonferencí i vzdělávacích aktivit. Propojuje lidi a firmy s různými znalostmi a zkušenostmi.

Zaměřuje se na propojení tvrdých firemních procesů (bývalý finanční ředitel, srdcem analytik a controller, mozkem personalista) s odkrýváním potenciálu v jednotlivcích a týmové spolupráci. V minulosti totiž trénoval extraligové nohejbalové mužstvo a transformoval řízení nohejbalových soutěží a svazu v pozici STK a prezidenta.

klienti

Toyoda Gosei, ZF Electronics Klášterec, HM Gastro, Fillamentum, Lias Vintířov, Moser, ept connector, Abydos.

o Gerhardovi

Od narození žije v Karlovarském kraji a celoživotně se snaží region propagovat a podporovat. Je zapojen v lokálních aktivitách Hospodářské komory, platformy Žijeme regionem či nohejbalového oddílu SK LIAPOR Karlovy Vary.

V osobním životě je jeho hlavním zájmem mimo rodinu a tří dětí (dvou dospělých) sport ve všech aktivních i pasivních formách. Zejména se zajímá o anglickou fotbalovou Premier League.

Má rád otevřenost, proaktivitu a věří, že lidé jsou za sebe zodpovědní sami a cestou k jejich pohodě je zejména sebevzdělávání, které by se nemělo omezovat pouze na to placené firmou nebo státem.