Připravme vaši organizaci na budoucnost.

Pomáháme firmám dosahovat výsledků, které vyžadují změnu myšlení a chování jejich lidí.

Inspirativní setkání – online

Evoluce ve způsobu vedení firem: Jak nové přístupy ovlivňují HR a L&D?

Interaktivní nástroj

Analýza činností 80/20

Inspirativní průvodce

Jak uspět v těžkých časech – rozvíjejte odolnost a osobní efektivitu

Inspirativní průvodce

Inkluzivní vedení – 3 klíče k vytvoření firemní kultury s vysokou úrovní důvěry

Webcast Icon

Naše nejbližší inspirativní setkání

Přijďte se podívat, jak pracujeme. Na pravidelných živých i on-line setkáních máte možnost poznat náš přístup, seznámit se s konzultanty a dozvědět se, jak řešit klíčové obchodní výzvy, kterým vaše organizace čelí.

Podívejte se na termíny

Jak vám můžeme pomoci?

160+

zemí po celém světě, kde můžete využít naše služby

35+

let mezi top světovými vzdělávacími společnostmi

5,000+

škol v programu I ve mně je lídr ve více než 50 zemích

200+

milionů dolarů investovaných do výzkumu a vývoje řešení a technologií

Trvalé výsledky díky změně myšlení a chování lidí.

Vycházíme z neměnných principů lidské efektivity. Naším cílem je spolu s klientem dosáhnout měřitelných a trvalých dopadů. Řešení, která doporučujeme jsou podložena zkoumáním procesu úspěšných organizací, prověřena stovkami tisíc účastníků po celém světě i vlastními výzkumy

Příběhy zákazníků

PepsiCo Foods

Připravit lídry na budoucnost

Společnost PepsiCo Foods North America chtěla konzistentní rozvoj svých lídrů, který se bude v průběhu času vyvíjet. Na základě obsahu dostupného prostřednictvím licence FranklinCovey All Access Pass byl zahájen  program CORE Leadership, jehož cílem je budovat empatické lídry na všech úrovních organizace.

Vibe Group

Vzdělávání a rozvoj napříč organizací

Vibe Group je rychle rostoucí poradenská společnost v oblasti IT: ze dvou zakladatelů v roce 2011 se rozrostla na více než 300 interních a 1 000 externích zaměstnanců. Podívejte se na video o tom, jak ve spolupráci s FranklinCovey rozšířili své rozvojové aktivity, aby tento rychlý růst podpořili.

Whirlpool

Zvyšování prodejní výkonnosti napříč organizací

Společnost Whirlpool hledala osvědčený postup pro zvýšení produktivity svých prodejců. Podívejte se, jak jim proces 4 disciplín realizace pomohl zúžit zaměření na prodej a na konkrétní cílená opatření – včetně navýšení prodeje o 5,7 milionu dolarů jen za prvních 90 dnů.

Marriott

Nejlepší výsledky v historii

Málokteré odvětví je v nejisté době zasaženo tak silně jako pohostinství. Podívejte se, jak se síti hotelů Marriott podařilo zapojit své zaměstnance do plnění nejdůležitějších ukazatelů, i když se jejich svět mění.

Licence k firemnímu vzdělávání All Access Pass

Moderní vzdělávací platforma All Access Pass umožňuje systematický rozvoj jednotlivců, lídrů a celých týmů, nabízí nástroje pro sestavování individuálních rozvojových plánů a implementaci změn do praxe. Samozřejmostí je vyhodnocování dopadů vašich vzdělávacích aktivit.

Zjistěte více