0
Cena Training Magazine Network Choice Award 2020

Cena Training Magazine Network Choice Award 2020

15. března 2021

Společnost Franklin Covey Co. se zařadila mezi vítěze prestižního ocenění Training Magazine Network Choice Award pro rok 2020 v kategorii rozvoj leadershipu.

TMN-ChoiceAward-20-Leadership

FranklinCovey byla na základě svých řešení, nástrojů a služeb v oblasti rozvoje leadershipu vyhlášena magazínem Training vítězem prestižní ceny 2020 Training Magazine Network Choice Award v kategorii rozvoj leadershipu.  

Training Magazine Network (TMN) je bezplatná platforma zaměřená na školení, vzdělávání a rozvoj, která svým členům nabízí neomezený přístup 24/7 k bezplatným školicím nástrojům, webinářům a dalším cenným zdrojům. Komunita TMN patří k výrazným hlasům v oblasti vzdělávání. Magazín Training se proto rozhodl využít odborných znalostí a zkušeností této komunitní sítě a nabídnout všem svým uživatelům tipy na „osvědčené produkty“ – zejména nyní během pandemie, kdy jsou organizace nuceny přesměrovat se na virtuální školení. Vyzval tedy členskou základnu TMN čítající více než 172 000 členů, aby hlasovala pro partnery z řad dodavatelů, kteří podle nich nabízejí nejefektivnější nástroje a řešení pro jejich práci, a to v těchto šesti kategoriích: nástroje, obsah/rozvojové programy, gamifikace, rozvoj leadershipu, studijní portál /systém řízení výuky (LMS) a měření/hodnocení.

Celkem 2 946 respondentů udělilo 6 441 hlasů 459 společnostem. „Jelikož je toto teprve druhý ročník ocenění Training Magazine Network Choice Award, potěšilo nás, že byl počet hlasů a respondentů dvojnásobný,“ uvedla vydavatelka magazínu Training, Lori Gardnerová. „Letos bylo obzvláště důležité sdílet ve vzdělávací komunitě produkty a nástroje, které pomáhají lidem v jejich práci. A stejně tak najít pozitivní způsob, jak ocenit dodavatele, jako je společnost FranklinCovey, kteří se dokázali rychle přizpůsobit novým potřebám.“

Celá tisková zpráva

Semináře a webináře pro veřejnost

25. 5. 2023 Velké Pavlovice - Penzion André

2+1 dny, 9.00-17.30

Seminář

4 základní role leadershipu

Lektor programu: Radek Maňásek

Rozvojový program pro lídry ve středních a vyšších manažerských pozicích