0
Top 20 nejlepších poskytovatelů školení leadershipu pro rok 2018

Top 20 nejlepších poskytovatelů školení leadershipu pro rok 2018

14. března 2018

Společnost Franklin Covey Co. byla zařazena na seznam 
Top 20 Leadership Training Companies vzdělávacího portálu TrainingIndustry.com pro rok 2018 − posedmé v řadě.

 Portál TrainingIndustry.com vyhlašuje žebříček Top 20 Leadership Training Companies 
(20 nejlepších poskytovatelů školení v oblasti vedení lidí) v rámci svého poslání soustavně sledovat vzdělávací trh a vyhledávat nejlepší dodavatele školení a technologií.

Rozšíření nabídky a nová řešení v oblasti rozvoje leadershipu, které společnost FranklinCovey poskytuje prostřednictvím licence All Access Pass, sehrály rozhodující roli při výběru kandidátů na prestižní seznam Top 20.

„Je pro nás vždy pocta být na seznamu mezi nejlepšími společnostmi, které poskytují programy a nástroje v oblasti rozvoje vedení lidí,“ říká Bob Whitman, CEO FranklinCovey. „V uplynulém roce jsme podnikli zásadní kroky k rozšíření nabídky řešení zaměřených na zvyšování výkonnosti, která jsou nyní dostupná prostřednictvím licence FranklinCovey All Access Pass. Novinky v našem portfoliu cílí na nejnaléhavější problémy, kterým organizace čelí při rozvoji svých lídrů a talentovaných lidí. V nadcházejícím roce plánujeme, že naši nabídku v oblasti rozvoje manažerů a lídrů budeme dále rozšiřovat.“

V roce 2017 společnost FranklinCovey získala do svého portfolia tři zásadní přírůstky, které přidala také do nabídky portálu All Access Pass. V květnu společnost získala koučinkovou firmu Robert Gregory Partners, která bude koučinkem doplňovat ostatní služby FranklinCovey. V červenci byla oznámena akvizice společnosti Jhana ,specializující se na mikroučení pro manažery. Na podzim byl představen nový jednodenní program Find Out WHY, který vychází z knihy profesora Harvardské obchodní školy Claytona Christensena s názvem Competing Against Luck, jež provádí lídry procesem, jak lépe porozumět potřebám zákazníků a na jejich základě pak vytvářet smysluplné a výnosné inovace.

V roce 2018 FranklinCovey uvádí na trh dva nové programy rozvoje lídrů – seminář
6 klíčových komptencí pro vedení týmu zaměřený na rozvoj prvoliniových manažerů a rozvojový program 4 základní role leadershipu, který směřuje na lídry ve středních a vyšších manažerských pozicích.

Výběr společností mezi Top 20 nejlepších poskytovatelů školení v oblasti vedení lidí vychází z následujících kritérií:
  • nabízejí školení zaměřené na vedení lidí a patří k vlivným společnostem v oboru
  • široký záběr nabízených programů a rozmanité portfolio klientů
  • velikost společnosti a potenciál k růstu
  • porozumění oboru a inovativní přístup
  • silná zákaznická báze a geografický dosah

 

„Leadership patří k nejsledovanějším oblastem ve vzdělávání a rozvoji a je jedním z nejvíce konkurenčních odvětví tohoto trhu, “ říká Ken Taylor, prezident portálu Training Industry.com. „Společnosti vybrané do prestižního seznamu Top 20 prokázaly v uplynulém roce obrovský růst prostřednictvím budování nabídky digitálního vzdělávání a různých on-line platforem a přitom si udržely zaměření na podstatu rozvoje a vzdělávání při vedení lidí.“

Seznam společností zařazených na Top 20 Leadership Training Companies pro rok 2018.

O společnosti Training Industry, Inc.

Training Industry sleduje aktuální novinky, články, případové studie a osvědčené postupy v oblasti firemních školení a vzdělávání. Každoročně zveřejňuje žebříček nejúspěšnějších 20 společností a monitorovací zprávy, které se zaměřují na různé oblasti související se vzděláváním ve firmách.