0
Proaktivně se rozhodněte vyhradit si čas na pravidelnou obnovu sil.

Proaktivně se rozhodněte vyhradit si čas na pravidelnou obnovu sil.

8. července 2019

Neustále se snažíme zvládnout co nejvíce, odkládáme obnovu sil, kterou náš mozek i tělo potřebují. Rozhodnout se věnovat se sami sobě a skutečně to pak dělat vyžaduje náš proaktivní přístup – nikdo jiný ho za nás nemůže udělat, nikdo to za nás nemůže realizovat, ani nás do něj nikdo nenutí.

Skutečná efektivita spočívá v dosahování skvělých výsledků v současnosti (produkce) takovým způsobem, který vám umožní získávání skvělých výsledků
i v budoucnosti (produkční schopnost).

– Stephen R. Covey

Čas a úsilí, které vložíme do rozvoje schopnosti produkovat, jsou nejlepší investicí našeho života, protože investujeme sami do sebe. Jsme sami sobě nástrojem při všem, co děláme, a pokud chceme být efektivní, musíme si uvědomit, že pravidelně obnovovat své síly je opravdu nezbytné. 

Rozhodněte se každý den pečovat o to nejdůležitější, co máte - sebe sama. Dá vám to sílu dělat všechno ostatní.

Další tip:  Každý den si najdete čas na obnovu svého těla, mysli, srdce a duše.7 návykůNávyky představují v našich životech mocnou sílu. Na nich závisí, nakolik jsme efektivní. Program  7 návyků skutečně efektivních lidí
představuje ověřený proces osobního vedení založený na nadčasových principech efektivity. Rozvojový program 7 návyků skutečně efektivních lidí vychází ze stejnojmenného bestselleru Stephena R. Coveyho.