0
Jak změnit firemní kulturu

Jak změnit firemní kulturu

15. prosince 2015

Výjimečná kultura nevzniká náhodou. Jak ji vědomě formovat a měnit? Zveme vás na inspirativní setkání, které proběhne 18. 2. 2016 v Brně.

Výsledky, kterých dosahujete, jsou ovlivněny vámi zvolenou strategií, produkty nebo procesy, ale také postoji a chováním lídrů i každého jednotlivce ve firmě, tedy vaší firemní kulturou. Ať už ji vědomě formujete, nebo ne, nějakou kulturu vaše organizace má. Je ale skutečně taková, jakou chcete? Pomáhá vám naplňovat vaše cíle, nebo je spíše překážkou, kterou musíte na cestě k nim překonávat?

Inspirujte se příklady z praxe

Na další setkání jsme pozvali hosty, kteří se rozhodli kulturu ve svých firmách změnit. O tom, proč se vyplatí firemní kulturu cíleně budovat, se s vámi podělí generální ředitel společnosti Banta Global Turnkey, s. r. o., Jerzy Marcin Macko a generální ředitel společnosti Promens, a. s., Robert Zatloukal. Vyslechněte si jejich zkušenosti, zapojte se do diskuze a získejte inspiraci z praxe.

Program FranklinCovey

Program 7 návyků skutečně efektivních lidí vytváří v organizacích platformu pro budování firemní kultury: je ověřeným systémem osobního vedení, lídrům poskytuje nástroje k vedení a koučování jejich týmů a organizaci dává společný jazyk a solidní základy.

 

Akce je připravena pro ředitele firem a pro personální ředitele. 

Zarezervujte si místo. Počet míst je omezen.

Vstupné činí 400 Kč a každý účastník obdrží jako dárek knihu. 

Pozvánka