0
Tomáš Kopecký
Ředitel společnosti a konzultant

Tomáš Kopecký

Smysl má dělat jen smysluplné věci. Plnit cíle, které smysl postrádají, nepovznáší nikoho. Život bychom měli strávit v prostředí, které nás rozvíjí, baví, inspiruje a kde se cítíme dobře. 

Toto své základní nastavení Tomáš vkládá do spolupráce se svými klienty, pomáhá jim dosahovat jejich cílů při maximálním zapojení všech zúčastněných.

Dlouhodobý úspěch je dílem silné myšlenky, vnitřní energie
a důsledné mravenčí práce na jejím uskutečnění.

role ve FranklinCovey

Tomáš vede společnost FC CZECH od roku 2005 a od roku 2016 je jejím majitelem. Věnuje se konzultační činnosti zaměřující se na systémové změny, především schopnost firem realizovat strategické cíle, budování agilních organizací a změnu firemní kultury.

zkušenosti

Tomáš vystudoval ČVUT a jedenáct let pracoval v různých manažerských pozicích v nadnárodních společnostech v oblasti automobilového průmyslu – Rover&Land Rover a Ford Motor Company. Načerpal bohaté zkušenost v různých manažerských pozicích, především v oblastech prodeje, řízení dealerské sítě a lidských zdrojů. Pro zastoupení firmy Land Rover absolvoval stáže v Oxfordu a Birminghamu a osm let pro zastoupení Ford Motor Company.

Další vzdělání a lektorské zkušenosti získal v letech 1995–1997 při spolupráci s britskou firmou Lorien, především v oblasti osobnostního rozvoje, leadershipu, marketingu a strategického managementu.

klienti

K jeho klientům, kterým se věnuje nebo věnoval, patří mimo jiné Accenture, ČEZ – JE Temelín, KONE, KONECRANES, LIKO – S, Pfizer, SMP CZ, SCHOTT FLAT GLASS, Sanofi a další.

něco navíc o Tomášovi

Žije s rodinou v Praze. Je hrdým otcem tří synů, miluje aktivity v horách ve všech jejich podobách a je vášnivým amatérským hokejistou. Zajímá se o dějiny společností a jejich vývoj v kontextu rozvoje myšlení, náboženství, technologického rozvoje a ekonomických vztahů.