0

Jak začít vést tým

STÁHNĚTE SI PRŮVODCE

Po vyplnění a odeslání formuláře vám e-mailem přijde odkaz ke stažení průvodce v PDF.

Povýšení do role liniového manažera či team leadera je prvním krokem do vedení. Úspěšně zvládnout tuto změnu a začít budovat výkonný tým vyžaduje jinak uvažovat i pracovat.

Ať už jste jedním z lídrů týmů, nebo sami vychováváte liniové manažery, nechte se inspirovat naším průvodcem.Průvodce Jak vést tým

dvamínusjedna=

Pozn.: položky označené * jsou povinné.

FranklinCovey nepředává osobní údaje třetím stranám. Osobní údaje jsou zpracovávány v elektronické podobě automatizovaným způsobem a jsou plně zabezpečeny prostřednictvím silných přístupových hesel oprávněných osob a pravidelným zálohováním dat. Více o ochraně osobních údajů.

Pokud e-mail s odkazem nenajdete ve své e-mailové schránce, podívejte se do nevyžádané pošty, případně nás 6hADR9jm5mr.LINIOVÝ MANAŽER A TEAM LEADER

Z člena týmu jeho lídrem? Jak zvládnout změnu role? 

Splnění klíčových cílů firmy závisí na tom, jak manažeři obstojí ve svých rolích, zejména ti v první linii.
Nenechávejte jejich úspěch náhodě. 

Vedoucí a lídři týmu, kteří mají pod sebou jednu úroveň podřízených, často ovšem velmi početnou skupinu, jsou nejdůležitějším článkem řízení firmy. Mnoho organizací bojuje s jejich nedostatkem a ví, že se dobrý mistr může stát skvělým lídrem a je těžké jej nahradit. Liniový manažer má zásadní vliv na to, jak lidé přijímají informace a vnímají změny uvnitř firmy. 

Jsou skvělými odborníky, ale pracovat s lidmi nejsou zvyklí. V jejich specifické
a náročné roli se od nich požaduje, aby samostatně mysleli a rozhodovali, přijímali změnu jako výzvu a dokázali pro ni nadchnout ostatní. Stávají se součástí managementu a zároveň zůstávají srdcem členy svých týmů Stanou-li se z nich šéfové bývalých kolegů, čeká je nejen zodpovědnost, ale i velký tlak.

Více k tématu lídrů týmu