0

Vyškolení interních lektorů

Získejte kompletní tréninkový program FranklinCovey a přizpůsobte jej potřebám vaší organizace

Vytváření výjimečné kultury v organizaci vyžaduje určité chování zaměstnanců, které je potřeba cíleně posilovat. Hledáte-li dlouhodobý a finančně efektivní vzdělávací systém, flexibilně přizpůsobený vašim požadavkům, pak může být vyškolení a certifikace interního lektora pro vás ta správná volba.

Proces vyškolení a certifikace interních lektorů společnosti FranklinCovey vám umožní předávat naše řešení ve vlastní organizaci. Můžete si zvolit z řady programů zaměřených na osobní vedení, leadership, produktivitu, důvěru nebo zvyšování prodejní výkonnosti. 

 

 


On-line certifikace vlastním tempem

Díky propracovanému systému virtuální certifikace společnosti FranklinCovey můžete celý proces absolvovat on-line, svým vlastním tempem.


Kdo je interní lektor (trenér)?

Interní lektor je osoba ve vaší organizaci, která absolvovala školení a certifikaci k určitému programu společnosti FranklinCovey a předává toto know-how dál v rámci firmy. 


Přínosy vyškolení interního lektora pro vaši organizaci:

Přizpůsobení obsahu programu FranklinCovey.

Získáte kompletní tréninkový program, který můžete implementovat buď přímo, nebo si jej můžete upravit podle požadavků své organizace – ať už se jedná o specifika podnikání či časový harmonogram.

Znalosti ze semináře vám dlouhodobě zůstávají ve firmě.

Vyškolení a certifikovaní lektoři předávají obsah programu dalším zaměstnancům. Vytvoříte si tak trvalý systém rozvoje lidí, případně doplníte vlastní stávající proces.

Možnost školit flexibilní počet lidí za finančně výhodnějších podmínek.

Platíte pouze roční poplatek za certifikaci každého trenéra a pracovní materiály pro účastníky. Znamená to, že můžete vést tolik seminářů, kolik potřebujete, aniž byste museli pokaždé objednávat externího konzultanta.


Zkušenosti z praxe


ROBERT ZATLOUKAL, generální ředitel společnosti RPC PROMENS Zlín a interní lektor programu 7 návyků skutečně efektivních lidí

„Vést semináře uvnitř firmy nám dává úplně jiné možnosti. Máme prostor vnášet na seminář situace ze života firmy, nebo naopak hovořit o tématech ze školení na poradách a rozebírat, jak to cítíme u nás, co by mohlo být lepší a co pro to konkrétně můžeme udělat. Interní semináře podporují komunikaci mezi jednotlivými odděleními, kdy se sejdou pracovníci z různých týmů. To nám často umožňuje mnohem rychleji uvádět do pohybu některé změny a realizovat nové myšlenky. Lidé si také uvědomí, že řešení řady věcí mají ve svých rukou a pro některé aktivity dostanou zelenou přímo na semináři. Toto vše je přidaná hodnota k samotnému programu, kterou externí seminář nemůže poskytnout. Pracovat s lidmi na semináři a přispívat k uvolňování jejich potenciálu je pro mě forma hlubokého osobního závazku.“ 
Případová studie ze společnosti RPC PROMENS Zlín.

NIKLAS HEDIN, výkonný ředitel společnosti Centiro, Švédsko, interní lektor programu 7 návyků skutečně efektivních lidí

 

Chci se stát interním lektorem

Chtěli byste provázet své lídry, manažery a další zaměstnance světově uznávanými rozvojovými programy? Certifikujte se v některém z programů FranklinCovey a staňte se interním lektorem. Rozviňte vlastní potenciál a předávejte myšlenky těch nejlepší odborníků na leadership, osobní efektivitu, produktivitu nebo prodejní výkonnost.

Setkání interních lektorů v Čechách