0

Důvěra jako pilíř spolupráce nejen v období krize

Virtuální akademie FranklinCovey Leader@change

Příprava před webinářem

Pokyny pro získání zpětné vazby „tQ – Trust Quotient“ 

stáhnout v PDF


Vážený účastníku webináře,

Zvu Vás k přípravě na webinář – vstupnímu hodnocení. Toto hodnocení sestává z 35 otázek a několika textových komentářů. Jde pouze o sebehodnocení – nepotřebujete tedy žádat o hodnocení nikoho jiného. Tuto formu hodnocení jsme zvolili pro její časovou nenáročnost.

 Postupujte prosím podle níže uvedených pokynů.  

POKYNY
  1. Přejděte na stránku https://assessments.franklincovey.com/. Zvolte si nejprve jazyk, ve kterém chcete pracovat („Select Language“) – doporučujeme češtinu (Czech).
  2. Pokud jste systém dosud nepoužívali, klikněte na „Zaregistrovat se“ a zaregistrujte se do systému. Použijte svoji pracovní e-mailovou adresu a zvolte si heslo obsahující minimálně 5 znaků (zapište si je pro pozdější přihlašování). POKUD JSTE JIŽ DŘÍVE PROVÁDĚLI NĚKTERÉ Z NAŠICH HODNOCENÍ, PŘIHLASTE SE E-MAILOVOU ADRESOU A HESLEM, KTERÉ JSTE POUŽILI NAPOSLEDY.
  3. Po přihlášení do systému se zaregistrujte k hodnocení pro Váš webinář: „Důvěra, webinář FranklinCovey, 2020“, a to pomocí registračního kódu: HASHcvOUEbBaQcQk. Kód radši neopisujte, ale zkopírujte a vložte do příslušného pole (vlevo dole na přihlašovací stránce).
  4. Vstupte do procesu hodnocení pomocí odkazu „Začít“ (u názvu semináře) v pravé části obrazovky.
  5. Po provedení sebehodnocení si vytiskněte svou závěrečnou zprávu mějte ji před sebou až začne webinář.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo problémy s hodnocením, klidně se na mě obraťte.

Lumír Šarman
lumir.sarman@franklincovey.cz
tel.: 777 583 654