0

FranklinCovey Impact Platform

FranklinCovey Impact PlatformSystematické vzdělávání

Cílené uplatňování nových poznatků v praxi pro trvalou změnu chování

 

 

 

 

 

Kombinace prvotřídního obsahu a moderní edukační technologie jsou zárukou skutečné a trvalé změny chování. 

Ve společnosti FranklinCovey věříme, že prvotřídní obsah a moderní edukační technologie jsou pro dosažení trvalé změny chování zásadní.  Ke změně nedojde jen tím, že si člověk osvojí teoretický obsah, ale především díky tomu, že je schopen získané poznatky cíleně aplikovat ve svém každodenním životě . 

Naše snadno použitelná inovativní technologie k tomu studenty motivuje, protože se mohou prostřednictvím 360° hodnocení zamyslet nad tím, jak jsou na tom v dané chvíli se svými dovednostmi, konzumovat poutavý obsah kurzů a lekcí k pochopení potřebné teorie a poté uplatňovat získané teoretické znalosti v reálných podmínkách. 

Vzdělávací Platforma FranklinCovey disponuje vlastnostmi a funkcemi, které usnadňují cílené využití teoretických znalostí v praxi – je zárukou zapojení, disciplíny, angažovanosti a vytrvalosti v průběhu studia. 

 

průběžné 2

Výzvy k praktickému uplatnění

Studenti dostávají výzvy a úkoly, které je podněcují k využívání nových poznatků v praxi, což zvyšuje dopady rozvoje na jejich reálně dosahované výsledky.  

průběžné 3

Upevňování poznatků

Automaticky rozesílané e-maily obsahují materiály vhodné k mikroučení, které upevňují to, co se účastníci dosud naučili. Automatizace usnadňuje jejich pravidelné odesílání bez nutnosti průběžné administrace. 

 

průběžné 4

360° hodnocení 

Vstupní hodnocení 360° pomáhá studentům pochopit, kde se nacházejí v dané chvíli, a následné hodnocení jim pak umožňuje sledovat, jak se v získaných dovednostech v průběhu času zlepšují. 

průběžné 5

Digitální kurzy

Představují několikatýdenní vzdělávací aktivity postavené na exkluzivním obsahu FranklinCovey. Jsou rozloženy v čase a studentům jsou zasílány automatické e-maily s připomínkami.

 

průběžné 6

Digitální mikrokurzy

Jedná se o digitální výukové nástroje a tipy zaměřené na konkrétní dovednosti, jejich absolvování zabere několik minut a studentům jsou postupně uvolňovány po dobu tří týdnů.

průběžné 7

Mikroučení

Mikroučení pomáhá uživatelům platformy řešit akutní výzvy, se kterými se v danou chvíli bezprostředně potýkají. Mají přístup k mikrovzdělávacím materiálům uspořádaným podle klíčových témat, mohou se inspirovat krátkými články a videi. 

 

„Mám rád programy nabízené společností FranklinCovey, protože díky nim naši manažeři a lídři používají v rámci celé společnosti jednotný jazyk. Týmům to pomáhá ve zvyšování efektivity a zaměstnanci jsou více zapojení.“

– manažer pro školení a rozvoj, inženýrská organizace

 
Prozkoumejte více z Impact Platformy

Impact Platform

Nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak dosáhnout změny přístupu a chování lidí napříč organizací.
VÍCE

Administrace a interní lektoři

Pomoc pro administrátory při přiřazování, správě a vyhodnocování plánů rozvoje. Interním lektorům klienta nabízí studijní materiály pro přípravu na výuku kurzů FranklinCovey.
VÍCE

Studium

Pomoc uživatelům vytěžit ze svého profesního rozvoje maximum.
VÍCE

Digitální mikrokurzy

Rozvoj požadovaných dovedností jen několik minut týdně.
VÍCE

 

Další informace o vzdělávací platformě

IS

60minutové on-line setkání věnované otázkám & odpovědím

Přijďte se blíže seznámit s principy nové platformy a zjistěte, jak efektivní a přitom snadné z hlediska studia i správy může být firemní vzdělávání.

Více

Využijte věděcké poznatky o učení

Průvodce pro L&D lídry


Inspirujte se ověřenými poznatky, díky kterým bude rozvoj vašich zaměstnanců přinášet trvalé dopady. 

Stáhněte si průvodce

 

Vzdělávací platformou vás rádi provedeme

Napište si o nezávazné představení.