0

FranklinCovey Impact Platform

FranklinCovey Impact PlatformStudium

Platforma pomáhá jejím uživatelům vytěžit ze svého profesního rozvoje maximum 

 

 

Prvotřídní obsah a inovativní technologie podpoří váš rozvoj. 

Vzdělávací platforma FranklinCovey je vytvořena s ohledem na potřeby studentů a představuje efektivní způsob, jak si osvojit a v reálné každodenní praxi využít obsah vzdělávacích aktivit a dosáhnout tak měřitelného pokroku v oblasti rozvoje svých dovedností a schopností. 

Přehledné uživatelské prostředí snadno provede studenty rozmanitými vzdělávacími aktivitami, které mohou zahrnovat hodnocení pomocí 360° zpětné vazby, individuální plán rozvoje, vstupní a výstupní kroky nezbytné k upevňování získaných poznatků jako předpoklad trvalé změny chování. Platforma automaticky generuje výzvy k využití teoretických poznatků v praxi a e-mailové upomínky, které pomáhají účastníkům dosáhnout plánovaného pokroku.

Poutavý obsah podporuje rozvoj dovedností a schopností, vytváří podmínky pro realizaci trvalých změn v chování studentů projevujících se pozitivním růstem vycházejícím z osobní vnitřní transformace.

 

Zjistil jsem, že proces 360° hodnocení je neuvěřitelně snadný, a na základě výsledků jsem získal představu, v jakých oblastech se mám cíleně rozvíjet.

– účastník vzdělávání, nezisková zdravotnická organizace

 

Digitální studium

Prostřednictvím digitálních materiálů si mohou účastníci osvojovat nové efektivní myšlení a chování kdykoliv během dne. Přístup k nim zabere pár sekund, platforma navíc automaticky zasílá v čase rozložené vzdělávací aktivity, výzvy k praktickému uplatňování a motivační připomínky.

FranklinCovey Impact Platform

 
Formy digitálního studia:

Kurzy 

Digitální kurzy představují několikatýdenní vzdělávací aktivity postavené na exkluzivním obsahu FranklinCovey. Jsou rozloženy v čase a studentům jsou zasílány automatické e-maily s připomínkami.

Mikrokurzy

Jedná se o digitální výukové nástroje a tipy zaměřené na konkrétní dovednosti, jejich absolvování zabere několik minut a studentům jsou postupně uvolňovány po dobu tří týdnů.

Mikroučení

Mikroučení pomáhá uživatelům platformy řešit akutní výzvy, se kterými se v danou chvíli bezprostředně potýkají. Mají přístup k mikrovzdělávacím materiálům uspořádaným podle klíčových témat, mohou se inspirovat krátkými články a videi.

 

Prozkoumejte více z Impact Platformy

Impact Platform

Nejjednodušší a nejefektivnější způsob, jak dosáhnout změny přístupu a chování lidí napříč organizací. 
VÍCE

Administrace a interní lektoři

Pomoc pro administrátory při přiřazování, správě a vyhodnocování plánů rozvoje. Interním lektorům klienta nabízí studijní materiály pro přípravu na výuku kurzů FranklinCovey.
VÍCE

Systematické vzdělávání

Cílené uplatňování nových poznatků v praxi pro trvalou změnu chování.
VÍCE

Digitální mikrokurzy

Rozvoj požadovaných dovedností jen několik minut týdně.
VÍCE

 
Další informace o vzdělávací platformě

IS

60minutové on-line setkání věnované otázkám & odpovědím

Přijďte se blíže seznámit s principy nové platformy a zjistěte, jak efektivní a přitom snadné z hlediska studia i správy může být firemní vzdělávání.

Více

Využijte věděcké poznatky o učení

Průvodce pro L&D lídry


Inspirujte se ověřenými poznatky, díky kterým bude rozvoj vašich zaměstnanců přinášet trvalé dopady. 

Stáhněte si průvodce

 

Vzdělávací platformou vás rádi provedeme

Napište si o nezávazné představení.