0

Jhana

Inovativní způsob seberozvoje manažerů

Mikroučení jako řešení pro vytížené manažery

Vzdělávací portál Jhana, součást platformy All Access Pass, se zaměřuje na seberozvoj manažerů − tzv. mikroučení. Poskytuje informace z oblasti leadershipu a managementu ve stravitelné podobě, dostupné on-line, s rychlým, tematickým vyhledáváním.

Rozsáhlé okruhy jsou rozděleny do lekcí a krátkých segmentů, které pokrývají dílčí témata. Tento způsob zjednodušuje učení a transformuje jej potřebám současného digitalizovaného světa, je efektivní a použitelný pro každého s potřebou osobního či odborného růstu. Je vytvořen s cílem spojit e-learning s érou mobility.

 

Noví i stávající manažeři a týmoví lídři zde najdou užitečné, stručně koncipované informace v podobě článků, videí, postupů, manažerských nástrojů i otázek
k zamyšlení
Díky této metodě se manažeři mohou soustavně vzdělávat, kdykoli
a kdekoli se připojí k internetu, sami si určují termíny a témata, mohou se k nim vracet, zapracovat nebo sloučit se stávajícím firemním rozvojovým programem. 

„Portál Jhana představuje pohotový nástroj rozvoje, který je vždy po ruce.
Doplňuje náš program koučování a manažerské semináře. Díky tomu můžeme nováčkům
ve vedoucích pozicích a týmovým lídrům nabídnout
jedinečnou kvalitu kombinovaného vzdělávání.”

— Simon Cooper, senior ředitel pro firemní efektivitu, společnost INFORMATICA

Přečíst případovou studii

 
Jhana logo 2019
Společnost Jhana − odborník na témata pro manažery 

Důkladný průzkum a přístup společnosti Jhana orientovaný na manažery  jsou zárukou toho, že má bezkonkurenční přehled o jejich každodenních potřebách a výzvách i o tom, jak se vlastně chtějí učit. Uživatelé portálu Jhana ho připodobňují k virtuálnímu mentorovi, který nabízí praktické vedení a příklady z reálného života, jež jsou přínosné, motivující a dostupné nonstop.

Společnost Jhana byla založena v roce 2011 a pomáhá tisícovkám manažerů ve 25 zemích. V roce 2017 se stala součástí portfolia FranklinCovey;  zákazníci mohou portál využívat  v rámci licence All Access Pass.

Přečtěte si tiskovou zprávu o akvizici společnosti Jhana

Tento program získáte také s licencí All Access Pass.

All Access Pass All Access Pass vám zajistí přístup k rozsáhlé knihovně programů, digitálních lekcí, videí, hodnocení a dalších nástrojů FranklinCovey. Využívat je můžete prostřednictvím svých interních lektorů, on-line nebo samostatně vlastním tempem. 

Za výrazně nižší cenu na osobu, než je cena standardního semináře, můžete pracovat s lidmi napříč celou organizací a rozvíjet klíčové osoby. Licence je vhodná pro firmy, které hledají flexibilní, dlouhodobý a finančně efektivní systém vzdělávání zaměstnanců