0

Licence k využívání programů FranklinCovey

Jsme partnerem firem, které usilují o rozsáhlou a systematickou změnu kultury a chování svých zaměstnanců.

Dosáhnout trvalých změn nelze bez dlouhodobého rozvoje zaměstnanců. Rozhodnete-li systematicky rozvíjet své lidi a vědomě měnit kulturu firmy, nejvhodnějším způsobem je vzdělávání realizovat prostřednictvím předplacených licencí. Za finančne efektivních podmínek můžete dlouhodobě zvyšovat výkonnost firmy a být si jisti návratností vašich investic.

Vyberte si licenci 

Podlu typu licence najdete na našem on-line portálu nabídku digitálních kurzů a lekcí, nebo sety materiálů pro studenty i interní lektory, sebehodnocení, videa a nástroje pro uplatnění v praxi

Digitální kurzy a lekce

Digitální kurzy a lekce

Licence k digitálním kurzům Excelerators a lekcím InSights umožňuje individuální výuku a následnou podporu vzdělávání. Doporučujeme je začlenit do plánů rozvoje jako individuální přípravu na setkání se skupinou a pro podporu následného oživení znalostí, jejich doplnění a přenesení teoretické znalosti do každodenní praxe.

Více o licenci

AAP

All Access Pass

Licence All Access Pass zahrnuje přístupy k virtuálním certifikacím a materiálům pro interní lektory a je odstupňována do tří úrovní podle zaměření obsahu – od rozvoje klíčových dovedností napříč organizací, přes rozvoj kompetencí středního a vyššího managementu až po osvojení si postupů potřebných k realizaci strategií.

Více o licenci

Prostředí portálu je kompatibilní s počítačem, tabletem a s mobilními telefony.