0

ON-LINE Inspirativní setkání 29.3.2023

FranklinCovey Impact Platform: Otázky a odpovědi k nové vzdělávací platformě

Děkujeme vám za vaši účast na Inspirativním setkání FranklinCovey.

Doufáme, že jsme vám nabídli podněty k zamyšlení a naše zkušenosti ohledně leadershipu pro vás mohou být inspirativní a praktické. Níže naleznete prezentaci ze setkání. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. 

Prezentace ze setkání

Témata ze setkání:

obálka na web 734_505

Průvodce: Využijte vědecké poznatky o učení

V profesním prostředí, které se bez přestávky vyvíjí, musí lídři v oblasti L&D využívat vědecké poznatky, aby se přizpůsobili neustálým a měnícím se potřebám členů týmu a vedoucích pracovníků.

Tato příručka se zabývá praxí ověřenými principy, díky nimž jsou vzdělávací programy efektivní a poutavé. Podělte se o ní se svými lídry a dosáhněte ve své organizaci snáze klíčových výsledků a kolektivní změny chování.

Více info zde

Impact Platform

Impact Platform

Nejjednodušší a nejefektivnějšá způsob, jak dosáhnout změny chování lidí napříč organizací

Inovativní technologie vzdělávací platformy nabízí účinné způsoby, jak účastníky zapojit udržet jejeich motivaci během celého procesu učení. Zaneprázdněným L&D manažerům umožňuje jednoduše spravovat a sledovat obsah,  plány rozvoje i výsledky.

Technologie byla navržena s ohledem na potřeby a možnosti studentů. Využívá vědecké poznatky z oblasti edukace, které uživatelům pomáhají vstřebat obsah a aplikovat jej v praxi. Díky tomu dosahují v dovednostech a schopnostech měřitelného posunu.

Více info zde

Jsme tu pro vás

Petr Kreuz
Client Partner
petr.kreuz@franklincovey.cz 

Budeme rádi za vaši zpětnou vazbu, dotazy či připomínky: akce@franklincovey.cz