0

FranklinCovey Impact Platform

FranklinCovey Impact PlatformPro účastníky

Platforma pomáhá účastníkům vzdělávání vytěžit z profesního rozvoje maximum 

 

 

Prvotřídní obsah a výkonná technologie podpoří váš rozvoj. 

Platforma FranklinCovey je vytvořena s ohledem na účastníky vzdělávání a představuje efektivní způsob, jak si osvojit a v praxi využít obsah kurzu a dosáhnout měřitelného pokroku v oblasti dovedností a schopností. 

Naše snadno aplikovatelná technologie provede účastníky rozmanitými vzdělávacími aktivitami, které mohou zahrnovat hodnocení pomocí 360° zpětné vazby, plán rozvoje a upevňování získaných poznatků jako předpoklad trvalé změny chování. Platforma automaticky zpracovává výzvy k praktickému využití a e-mailové upomínky, které pomáhají účastníkům dosáhnout plánovaného pokroku.

Působivý obsah, který podporuje rozvoj a zlepšování dovedností a schopností, vytváří prostor pro realizaci trvalých změn v chování účastníků projevujících se pozitivním růstem vycházejícím zevnitř.

 

Zjistil jsem, že proces 360° hodnocení je neuvěřitelně snadný, a na základě výsledků jsem získal představu, v jakých oblastech se mám cíleně rozvíjet.

– účastník vzdělávání, nezisková zdravotnická organizace

 

Digitální učení

Prostřednictvím digitálního učení si mohou účastníci osvojovat nové efektivní myšlení a chování kdykoliv během dne. Přístup k nim a přihlášení k odběru zabere pár sekund, platforma následně automaticky zasílá v čase rozložené vzdělávací aktivity, výzvy k praktickému upltaňování a motivační připomínky.

FranklinCovey Impact Platform

 
Formy digitálního učení:

Kurzy 

Digitální kurzy představují několikatýdenní vzdělávací aktivity postavené na klíčovém obsahu FranklinCovey. Jsou rozloženy v čase a účastníkům jsou zasílány automatické e-maily s připomínkami.

Mikrokurzy

Jedná se o digitální výukové nástroje zaměřené na konkrétní dovednosti, jejich absolvování zabere několik minut a účastníkům jsou předkládány po dobu tří týdnů.

Mikroučení

Mikroučení pomáhá studentům řešit akutní problémy, se kterými se bezprostředně potýkají. Získají přístup ke stránkám s dovednostmi obsahujícími mikrovzdělávací materiály uspořádané podle klíčových témat, mohou si pročítat články nebo sledovat videa.

 

Prozkoumejte více z Impact Platformy

Jako administrátor

Pomoc pro administrátory při zavádění, správě a vyhodnocování plánů rozvoje a vybraného obsahu.

Zjistit Více

Jako účastník

Pomoc účastníkům, jak vytěžit z profesního rozvoje maximum.


Zjistit Více

Průběžné vzdělávání

Cílené využití v praxi pro trvalou změnu chování.


zjistit Více

Digitální mikrokurzy

Studium požadovaných dovedností stanoveným tempem.

zjistit Více

 

Spolupracujte s námi.
Vyžádejte si demoverzi.