0

FranklinCovey Impact Platform

FranklinCovey Impact Platform

Pro administrátory

Platforma pomáhá administrátorům na straně klientů zavádět,
spravovat a vyhodnocovat plány rozvoje a vybraný obsah.

 

 

 

 

Prvotřídní obsah a výkonná technologie představují cestu, jak jednoduše na individuální i kolektivní úrovni dosáhnout měřitelných výsledků. 

Platforma je navržena tak, aby administrátoři mohli jednoduše spravovat obsah a měřit výsledky, a současně shromažďovat praktická data, která jim pomohou při strategických rozhodnutích a dalším plánování L&D . 

 

 
FranklinCovey Impact Platform

Snadné přiřazení obsahu jakéhokoliv typu

Správa platformy je snadná. Přiřazení obsahu jednotlivým účastníkům vzdělávání trvá několik sekund a platforma automaticky zpracovává pozvánky do kalendáře, podpůrné e-maily a aplikaci hodnocení pomocí 360° zpětné vazby. Zajišťuje zapojení do vzdělávacích iniciativ, které budou mít trvalé výsledky. 

FranklinCovey Impact Platform

Prvotřídní obsah s flexibilními přístupy

Náš obsah založený na principech podporuje rozvoj kompetencí a schopností účastníků vzdělávání. Díky flexibilním formám učení, jako jsou prezenční či on-line semináře, digitální kurzy či o mikrovzdělávání se naše platforma dostane k účastníkům bez ohledu na to, kde se právě nacházejí.  

FranklinCovey Impact Platform

Měřitelné výsledky

Přístup k přehledům, grafům a statistikám o aktivitě účastníků poskytuje informace o návratnosti investic a praktická data pro strategická rozhodnutí v oblasti vzdělávání a rozvoje. 

FranklinCovey Impact Platform

Certifikace lektorů

Lektoři mohou platformu pro správce využívat k certifikaci pro výuku kurzů FranklinCovey a získat přístup k materiálům pro sebe i studenty. 

 

„Impact Platforma se nám líbí, protože naše týmy mohou díky ní přistupovat k rozvoji individuálně a na základě dat. Jednotliví členové týmu mohou sami posoudit své dovednosti prostřednictvím 360° zpětné vazby, analyzovat výsledky a zapojit se do příležitostí k rozvoji dovedností. To vše v rámci jednoho uceleného uživatelského prostředí.“

– Ian LeBlanc, manažer globálního vzdělávání a rozvoje, OneStream Software

 

Prozkoumejte více z Impact Platformy

Jako administrátor

Pomoc pro administrátory při zavádění, správě a vyhodnocování plánů rozvoje a vybraného obsahu.

Zjistit Více

Jako účastník

Pomoc účastníkům, jak vytěžit z profesního rozvoje maximum.


Zjistit Více

Průběžné vzdělávání

Cílené využití v praxi pro trvalou změnu chování.


zjistit Více

Digitální mikrokurzy

Studium požadovaných dovedností stanoveným tempem.

zjistit Více

 

Spolupracujte s námi.
Vyžádejte si demoverzi.