0

Moje AAP

aap.franklincovey.cz

Tady bude úvodní text

Tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text tady bude úvodní text.

horolezci

 

1. Máte od lidí ve firmě mnoho různých požadavků na rozvoj,
které se neustále mění? 


 
2. Je přirozené, že individuální požadavky se liší a potřeby se vyvíjí. S licencí All Access Pass dokážete pružně reagovat na aktuální potřeby. Můžete vybírat z rozsáhlé knihovny okamžitě dostupných obsah kurzů, lekcí a nástrojů.


3. Dokážete vytvářet individualizované plány rozvoje, programy šité na míru jednotlivcům či týmům a podle aktuálních potřeb je průběžně modifikovat.

4. Díky široké nabídce obsahu budete schopni pokrýt požadavky na on-boarding, rozvoj talentů i manažerskou akademii.

RÁDI VÁS VÝHODAMI LICENCE AAP PROVEDEME.  KONTAKTUJTE NÁS (odkaz na formulář dole na stránce)

malba

 


1. Potřebujete mít možnost nabídnout různé způsoby vzdělávání?


 

2. Každému jednotlivci či týmu vyhovuje jiná forma vzdělávání, jak z hlediska času, tak formy. Když máte licenci AAP můžete vybírat mezi: školením s interním či externím lektorem v učebně nebo on-line, digitálními lekcemi a mikrolearningem. Dejte vašim lidem možnost přístupu ke vzdělání 24/7.

3. Různé způsoby vzdělávání navíc můžete flexibilně kombinovat.  Přidejte například ke klasickému vzdělávání v učebně samostudium z moderních digitálních formátů. 

4. Pokud využíváte vlastního interního trenéra, s licencí AAP máte postaráno o jeho rozvoj: získá přístup k detailním lektorským manuálům, k záznamu vzorového dodání seminářů master trenérem FranklinCovey a samozřejmě k prezentacím s filmy pro samotné dodání programu ve vaší firmě. 

RÁDI VÁS VÝHODAMI LICENCE AAP PROVEDEME.  KONTAKTUJTE NÁS

kořeny

1. Jako HR mám vše "na krku", musím vybrat a zajistit nejlepší řešení.


2. Nemusíte ztrácet energii a čas výběrovým řízením a jednáním s mnoha různými dodavateli, věnujte je raději například detailnímu mapování individuálních potřeb rozvoje vašich zaměstnanců a následnému sestavování relevantních plánů rozvoje.

3. Vše máte na jednom místě. Z knihovny AAP můžete čerpat digitální lekce a kurzy, materiály pro účastníky i interní lektory, formuláře a nástroje na každodenní použití. Přístup k nim navíc mají i lidé na vašich dalších pobočkách a to v různých světových jazycích. 

4. Licence AAP umožňuje administrátorům nejen sestavovat plány rozvoje, ale také přehledně sledovat, jak si účastnci stojí v absolovování požadovaných kurzů i co mají dále naplánováno.

RÁDI VÁS VÝHODAMI LICENCE AAP PROVEDEME.  KONTAKTUJTE NÁS

cesta

1. Máte obavy, zda se vám investice vrací a zda investujete chytře?


1. Vzdělávání zaměstnanců prostřednictvím AAP je systematické a dlouhodobé a oproti jednorázovým školením přináší hluboké dopady do celé organizace. Díky široké škále řešení můžete rozvíjet všechny klíčové kompetence. 

2. Zaměstnanci se k tématům opakovaně vrací, poznatky si dále rozšiřují a to například v jiném formátu vzdělávání. Nabyté dovednosti pak pomocí dostupných digitálních nástrojů snadno přenesou do svých týmů a do každodenní praxe.

3. Díky praktickému uplatnění znalostí v každodenní praxi dochází k požadovaným změnám v přístupu a chování lidí. Dosažené změny jsou trvalé a promítají se do firemní kultury a ekonomických výsledků firmy.   

RÁDI VÁS VÝHODAMI LICENCE AAP PROVEDEME.  KONTAKTUJTE NÁS

trust_kompr_ořez

1. Jsou vaše zdroje na vzdělávání zaměstanců omezené a musíte upřednostňovat, komu rozvoj nabídnete? 


1. S firemní licencí můžete vzdělávat mnohonásobně více zaměstnanců napříč celou organizací. Při využití digitálních kurzů, lekcí a on-line školeních ušetříme náklady spojené s cestováním a ubytováním.

2. Vzdělávat se mohou i ty skupiny, na jejichž rozvoj dříve nebyl rozpočet. 

Při využití vašeho vlastního interního trenéra rozvíjíte své zaměstnance za výrazně nižší cenu na osobu, než je cena standardního semináře s extrním lektorem. 

RÁDI VÁS VÝHODAMI LICENCE AAP PROVEDEME.  KONTAKTUJTE NÁS

 

Tady bude VIDEO

Nahlédněte do knihovny digitálních kurzů a lekcí na portálu All Access Pass

KONTAKTUJTE NÁS

Požadavky různých firem na to, co by jim systém rozvoje zaměstnanců měl nabídnout se liší. Proto je nejlepší se o vašich představách pobavit a následně si licenci vyzkoušet. Nezávazně nám sdělte, co vás zajímá a co hledáte. Stačí tři kroky a ozveme se vám.

1. Představte se nám

Jméno/Příjmení/Společnost/Vaše pozice (vše bude povinné)

2. Jak se s Vámi můžeme spojit?

Pracovní e-mail/Telefon (vše bude povinné)

3. Můžete nám předem napsat, co Vás zajímá

text pole pro zprávu (nepovinné)

souhlasy: se zpracováním os. údajů (povinné), souhlas s odběrem newsletter (nepovinné)

ODESLAT

Stránka po odeslání:

Děkujeme za Vaši trpělivost. Do dvou dnů se s Vámi spojí náš konzultant a specialista na licenci AAP, Petr Kreuz. V případě dotazů nás můžete také kontaktovat na e-mailu aap@franklincovey.cz