0

Jak na to?

Je mnoho způsobů, jak můžeme spolupracovat. 
Který z nich vám vyhovuje?

Vyberte si z různých variant, nebo je zkombinujte do vlastního plánu podle konkrétních potřeb.
Náš konzultant vám s tím pomůže. 

 Licence All Access Pass

Licence All Access Pass

Hledáte systematické řešení rozvoje zaměstnanců?

Budování firemní kultury vyžaduje ovlivňování postojů a jednání lidí na mnoha úrovních organizace. Nejefektivnějším pomocníkem v tomto ohledu je předplacená licencí pro firemní vzdělávání. A pokud využíváte vlastního interního trenéra, AAP vám pomůže i s jeho rozvojem.
VÍCE

Virtuální řešení

Virtuální řešení

Je pro vás v oblasti rozvoje lidí rozhodující efektivita a flexibilita?  

Krátké on-line kurzy a digitální lekce zaměřené na rozvoj konkrétních dovedností jsou ideální pro vzdělávání hybridních týmů, k mikroučení manažerů nebo upevňování poznatků z klasických seminářů. Naši lektoři vedou živě on-line i standardní programy FranklinCovey.
VÍCE

Programy pro firmy

Programy pro firmy

Upřednostňujete plán rozvoje lidí či vedení firmy šitý na míru?

Jsme připraveni pomoci vám rozvíjet potenciál zaměstnanců a naplňovat specifické vzdělávací potřeby. Na základě vašich požadavků a představ o ideálních výsledcích navrhneme komplexní řešení pro celé týmy, management i celou společnost. VÍCE

Semináře pro veřejnost

Semináře pro veřejnost

Váháte, zde zvolit program pro celý tým, nebo pro jednotlivce?

Otevřené semináře jsou vhodné pro veřejnost i pro jednotlivce – mohou být součástí osobního rozvoje nebo cestou ke zlepšení konkrétních dovednosti v případech, kdy neplánujete firemní program pro více pracovníků najednou.
VÍCE

Inspirativní setkání

Inspirativní setkání

Chcete se seznámit s našimi konzultanty a zjistit, jak pracujeme?

Pravidelně pořádáme živá i virtuální inspirativní setkání zaměřená na aktuální témata. Součástí jsou ochutnávky vybraných programů FranklinCovey a v rámci některých formátů také sdílení zkušeností  zajímavých hostů.
VÍCE