0

Kdo jsme

Inspirujeme k výjimečnosti

Inspirujeme k výjimečnosti

Více než třicet let pomáháme organizacím k výjimečným výsledkům, jejichž dosažení je podmíněno změnou přístupu a chování lidí.

Jsme přední vzdělávací a poradenská společnost s pobočkami po celém světě. Věnujeme se zvyšování výkonnosti jednotlivců, týmů i celých firem. Usilujeme o to, aby každý dokázal rozvinout a naplno využití svůj potenciál a dosahoval výsledků, které mají dlouhodobý dopad. Nezaměřujeme se primárně na techniky, ale na změnu myšlení. Jsme přesvědčeni, že pouze nastavení a motivace, která vychází zevnitř, vedou k trvalým změnám. 


Řešení stavíme na univerzálních principech

foto_strom_ kořeny 7N_1

Principy – neměnná vodítka našeho jednání

Programy společnosti FranklinCovey vycházejí z nadčasových principů, které určují efektivnost veškerého lidského jednání. Naše řešení jsou podložena zkoumáním procesů úspěšných organizací, prověřena stovkami tisíc účastníků po celém světě i vlastními výzkumy. 

 

 

 
Programy světové úrovně

Při vytváření našich programů spolupracujeme s nejlepšími odborníky na vedení lidí a efektivitu, jako jsou Jack Welch, Ram Charan, Clayton Christensen nebo Stephen M. R. Covey, i s řadou expertů společnosti FranklinCovey. Čerpáme z myšlenek Stephena R. Coveyho.

 Jack-Welch    HBR_Charan-1    claychristensen    Stephen-Covey-2   srcUmožňujeme dosahovat trvalých změn a měřitelných výsledků

Cyklus Pochop-udělej-získejPřístup zevnitř ven

Základem naší filosofie je v prvé řadě osvojení nového způsobu uvažování a jednání a teprve následně výuka potřebných dovedností. Změna myšlení i chování otevírá nové cesty vedoucí k lepším, ale hlavně udržitelným výsledkům. 

 

 

7N materiály 2019_orez

 
 

Kvalitní výukové materiály

Všechny materiály pro účastníky – filmy vlastní produkce, implementační plány, manuály, karty, elektronické nástroje i mobilní aplikace – jsou navrženy tak, aby je učení bavilo, bylo nezapomenutelné a snadné při přenosu do praxe. 

 
 
 
 
Podpora při implementaci poznatků do reálné praxe

Účast na semináři je prvním krokem ke změně. Aby změna byla trvalá, je třeba si osvojit jiné způsoby myšlení a procvičovat nové, efektivnější jednání tak dlouho, až se z něj stane návyk. Součástí programů jsou proto implementační plány včetně řady užitečných materiálů na webových stránkách pro absolventy. K rozvojovým programům patří také realizační workshopy, kde si účastníci mohou vyměňovat zkušenosti se zaváděním nových poznatků do reálného života.foto_harmonohgram

Měřitelný přínos

Pomáháme vytvářet vhodné prostředí ve firmě. Následkem nedostatečného vedení a malé podpory účastníka semináře ze strany nadřízeného totiž klesá jeho motivace
ke změně i pravděpodobnost, že získané kompetence skutečně uplatní. Ke stanovení konkrétních cílů a měření pokroků používáme 360° zpětnou vazbu nebo individuální hodnocení účastníků.

Usilujeme o to, abychom dokázali provázat naše působení s vašimi výsledky. Příklady dopadů na zvýšení produktivity, prodeje, kvality služeb, snížení nákladů, zrychlení procesů atd. naleznete v případových studiích nebo zde.Poskytujeme profesionální služby jednotného standardu
po celém světě

the world
Najdete nás ve více než 160 zemích světa. 
Ročně projde našimi programy přes půl milionu účastníků. Spolupracujeme s více než šesti tisíci organizacemi a 150 tisíci interními lektory. Naše řešení byla přeložena do 30 jazyků.

Mezi klienty FranklinCovey je 90 % společností z žebříčku Fortune 100 a více než 75 % firem z Fortune 500.

 


Naši lektoři a konzultanti absolvují certifikaci společnosti FranklinCovey. Prošli odbornou praxí a působili v manažerských pozicích v různých oborech českých i zahraničních společností. Hodnotíme kvalitu každého semináře a spokojenost účastníků.Při realizaci programů nabízíme variabilitu a flexibilitu

cq5dam.web.1280.1280Školení s externím nebo interním lektorem

Můžete si zvolit firemní nebo otevřený seminář vedený lektorem FranklinCovey, případně si nechat vyškolit vlastní trenéry. Způsoby dodání lze kombinovat a my jsme připraveni sestavit vám řešení na míru.

Systematický rozvoj zaměstnanců

Naprosto flexibilní a cenově efektivní řešení rozvoje v celé firmě vám poskytne roční obnovitelná licence All Access Pass. Vašim zaměstnancům umožní neomezený přístup
k programům a nástrojům FranklinCovey kdykoli, kdekoli a v jakékoli formě.Více než deset let jsme mezi nejlepšími světovými vzdělávacími společnostmi zaměřenými na leadership a prodej

Společnost FranklinCovey byla v roce 2018 opět zařazena mezi dvacet nejlepších poskytovatelů školení v oblastech prodeje a leadershipu prestižního ocenění Top Sales Training Companies vzdělávacího portálu TrainingIndustry.com (více k oceněním).

Top20_2018_Web_LEADERSHIP Top20_2018_Web_SALES 004341 ti_top-20-badges_salestraining2016_small_175x175 trainingindustry_top-20-badges_leadershiptraining2016_225x225 seal_content_leadership_large
    Historie společnosti

Dne 22. ledna 1997 oznámily společnosti Franklin Quest a Covey Leadership Center záměr uskutečnit fúzi. Nová společnost FranklinCovey vznikla 30. května téhož roku.
V České a Slovenské republice je společnost zastoupena od roku 2002.

Spoluzakladatelem firmy je Stephen R. Covey, který v roce 1989 publikoval knihu 7 návyků skutečně efektivních lidí. Z jejích myšlenek vzešla řada konzultačních programů a mezi tituly o podnikání se tato kniha stala jedním z největších bestsellerů.

FranklinCovey lidem pomáhá lépe organizovat jejich čas − první plánovací kalendář firmy Franklin, na jehož uvedení navázal seminář o time managementu, vznikl už v roce 1984. Od té doby stále vznikají nové designy i formáty diářů a plánovací systémy FranklinCovey v současnosti využívá více než 15 milionů lidí na celém světě.