Kariéra

Vždy nás velmi těší, když se nám ozvou lidé, kteří by rádi pracovali v naší společnosti.

Aktuálně hledáme nové členy týmu na tyto pozice:

Office Manager

Co vám nabízíme:
  • práci v nadnárodní společnosti
  • přátelský kolektiv a výjimečnou firemní kulturu
  • odpovídající platové ohodnocení
  • účast na FranklinCovey vzdělávacích programech – další individuální odborný rozvoj
Hledáme kandidáta, který bude:
  • vynikat v komunikaci
  • zaměřený na zákazníka – interního i externího
  • samostatný, pečlivý, spolehlivý s aktivním přístupem a zaměřením na detail
  • zodpovědný za výsledky
  • přirozeně vstřícný a pozitivní
  • ovládat počítačové programy (Excel, Word, Power Point )
  • mít aktivní znalost angličtiny – psaná i mluvená
Popis pracovní pozice:
  • semináře pro veřejnost – zařizování lokalit, domlouvání termínu, zpracování přihlášek, komunikace s účastníky, zpracování výstupů ze seminářů
  • firemní semináře – příprava školicích materiálů, jejich rozeslání či zajištění předání lektorovi; zpracování výstupů ze semináře
  • organizace zahraničních cest - letenky, ubytování
  • management skladu – studijní materiály a knihy
  • zajištění chodu kanceláře:
    • pokladna (průběžné zapisování příjmů a výdajů, inventura jednou měsíčně)
    • objednávání spotřebního materiálu do kanceláře, kontrola stavu zásob v kuchyňce
    • řízení úklidové agentury, hlášení drobných oprav
    • pošta – kontrola poštovní schránky, komunikace s poštou, odnášení pošty, zapisování příchozí pošty
    • zajištění správné fungování tiskárny, kopírky, zajišťování údržby
    • komunikace s GLS (vydávání zásilek, objednávání)
    • smlouvy a komunikace s majitelem budovy
    • kontrola datové schránky
    • zajišťování důležitých dokumentů (výpisy z OR a ŽR), komunikace s notářem, smlouvy
    • firemní telefony (vyúčtování – předávání k zaplacení, hlášení závad, zajišťování vadných přístrojů)
    • inventarizace drobného hmotného majetku firmy
  • personální administrativa a mzdy zaměstnanců
  • organizace interních firemních akcí
  • spolupráce na organizaci externích akcí pro klienty
  • podpora ostatních členů kanceláře
  • vyplňování měsíčních reportů
  • komunikace se zahraniční pobočkami společnosti FranklinCovey v anglickém jazyce

Specialista podpory prodeje B2B

Jsme malý tým, nejsme call centrum.
Podstatou naší práce je kontaktování top managementu velkých firem a zjišťování jejich potřeb. Jsou-li v souladu s našimi schopnostmi, domlouváme setkání s našimi konzultanty (B2B).

Nechceme ale urvat schůzku s každým za každou cenu, přesto schůzky domlouváme – daří se nám.
Jen to děláme „trochu“ jinak. A to může být těžké.
Například dát v telefonátu prostor druhé straně, vyslechnout a neprotlačovat svoje myšlení.
Přitom se vejít do určitého času.

Zároveň znát vlastní potřebu, dokázat a zanalyzovat potřebu klienta a případně zjistit, zda může být setkání oboustranně přínosné.
Věnujeme více energie také přípravě na každý hovor.

Vypadá to jednušeji, než to mnohdy je.

Nicméně, nabízíme účinnou pomoc a podporu:
  • pracovního prostředí s lidským přístupem, které umožňuje rozvoj
  • zkušených členů úspěšného týmu, kterým tato práce dává smysl
  • principů, o které se opíráme

Tyto principy se učíme využívat v praxi a jsou důležitou součástí naší firemní kultury. Mohou nám dobře posloužit i v mimopracovní sféře, kde nám pomáhají zharmonizovat všechny oblasti života.

Ve způsobu naší práce je stále se co učit, jdeme do hloubky. Proto hledáme člověka, který:
  • je otevřený novému, chce se rozvíjet
  • má odvahu vystupovat z komfortní zóny
  • chce se učit principům a žít je v praxi
Chceme někoho, kdo dokáže:
  • telefonovat (má chuť, odvahu učit se být dlouhodobě, udržitelně úspěšný)
  • myslet komplexně, propojovat, nezaměřuje se pouze na detail
  • zároveň je důležitá schopnost zacílení
  • zjišťovat informace z dostupných zdrojů
  • opakovaně plnit úkony, které si sám naplánuje
  • přemýšlet v širších souvislostech, ochota dodržovat metodiku, chuť dobývat, otevřenost, pečlivost
Co můžeme nabídnout a co nás tady drží:
  • úspěch
  • být do velké míry svým vlastním pánem, plánování pracovní činnosti (samostatnost), flexibilní začátek/konec pracovní doby a možnost si napracovat hodiny
  • možnost ovlivňovat chod firmy
  • osobnostní rozvoj, absolvování našich vlastních vzdělávacích programů
  • komunikace s klienty
  • smysluplná práce a obsah produktů, které ovlivňují životy tisíce lidí
  • vstřícný a osobní přístup
  • pozice je vhodná i pro absolventy

Požadujeme bakalářské vzdělání a znalost anglického jazyka (úroveň mírně pokročilá). V případě zájmu o uvedenou pozici, prosíme, zašlete motivační dopis a životopis v českém a anglickém jazyce na e-mailovou adresu josef.krizek@franklincovey.cz