0

Společnost

FranklinCovey je přední světová vzdělávací a poradenská společnost. Věnujeme se zvyšování výkonnosti, zaměřujeme se na oblasti, které jsou pro jednotlivce i společnosti v dnešní době největší výzvou.

Naším posláním je pomáhat jednotlivcům a organizacím k výjimečnosti. Usilujeme o to, aby každý dokázal rozvinout a naplno využití svůj potenciál a dosahoval výsledků, které mají dlouhodobý dopad. Nezaměřujeme se primárně na techniky, ale na změnu myšlení a chování. Jsme přesvědčeni, že vnitřní nastavení a hluboká motivace vedou ke změnám, které jsou trvalé. 

Nabízíme rozvojové programy na míru, semináře, workshopy pro firmy i pro veřejnost a poradenství. Zaměřujeme se zejména na tyto oblasti:

 


trainingindustry_top-20-badges_leadershiptraining2016_225x225 ti_top-20-badges_salestraining2016_small_175x175

Společnost FranklinCovey byla pro rok  2016 znovu zařazena na seznam Top  Training Companies20 nejlepších  poskytovatelů školení a to jak v oblasti  vedení lidí, tak v oblasti prodeje.


Mezi klienty FranklinCovey je 90 procent společností z žebříčku Fortune 100, více než 75 procent firem z Fortune 500, tisíce malých a středních firem i mnoho vládních a vzdělávacích organizací. FranklinCovey má přes 50 poboček, které poskytují služby ve více než 150 zemích světa.

I těmto firmám jsme pomohli ke změnám (případové studie).

Další informace o společnosti naleznete na webu www.franklincovey.com