0

Obsah semináře

5R_procesProgram 5 rozhodnutí pro výjimečnou produktivitu přináší řešení, jak dosahovat výjimečných výsledků, i když jsme vystaveni každodennímu kolotoči.

Pět klíčových rozhodnutí měřitelným způsobem zvýší vaši produktivitu, výkonnost týmu i celé organizace a posune vaši schopnost rozhodovat se tak, aby vám vynaložené úsilí přineslo co nejvyšší návratnost.  

 
1. Věnujte se důležitému – nereagujte na naléhavé
Seznámíte se s maticí času a pochopíte rozdíl mezi důležitým a naléhavým. Dozvíte se, jak se sladit v organizaci - společný jazyk a kultura založená na důležitosti vám umožní zaměřit se na stejné věci. 
2. Zvolte si výjimečnost – nespokojte se s průměrností
Vyberete si ze svých životních rolí ty, v nichž chcete být výjimeční. Stanovíte si vizi a konkrétní cíle, které vás budou motivovat k dosažení mimořádných výsledků. 
3. Soustřeďte se na "velké kameny" – nepřebírejte "štěrk"
Plánování zaměří vaši pozornost a energii tam, kde to pro vás má největší přínos. Seznámíte se s denním a týdenním plánováním pomocí systému tří kroků. 
4. Ovládněte své technologie – nenechte se jimi ovládnout
Pochopíte zásady sestavení efektivního plánovacího systému a sami si nastavíte nástroje v v počítačových systémech pro komunikaci a organizaci času tak, aby vám přinášely maximální užitek. 
5. Udržujte svůj oheň – braňte se vyhoření
Na základě moderních vědeckých poznatků a "inventury" vlastní energie si budete moci vytvořit plán trvalé obnovy sil.