0

Operační systém 4DX

On-line nástroj pro implementaci 4 disciplín realizace

Operační systém 4DX Přihláška

OPERAČNÍ SYSTÉM 4 DISCIPLÍNY REALIZACE

Zaveďte si metodiku 4 disciplín realizace vlastním tempem. Systém 4DX vám pomůže se zaměřením na priority, sledováním jejich plnění a úspěšnou realizací ve víru každodenních povinností.


Výzva

Jak uplatňovat 4 disciplíny realizace v praxi?

foto_lídři ve výroběK tomu, aby vám proces 4 disciplín realizace usnadnil realizaci strategických cílů, je klíčové naučit se jej správně používat v praxi. 

S OS 4DX snadno přejdete od teorie k praktické aplikaci procesu v týmu či firmě, a to s vlastním systémem realizace. 

 Video: představení systému OS 4DX 


Řešení

Nástroj pro lídry, kteří ve svém týmu zavádí 4 disciplíny realizace

4dos_imac-cmprsd-821x1024Operační systém 4DX je on-line nástroj pro osvojení a používání 4 disciplín realizace v týmu nebo celé organizaci vlastním tempem. Je vhodný pro implementaci v malých skupinách, divizi nebo na úrovni celé společnosti.

Disciplíny si osvojujete postupně v těchto krocích: 
  1. Porozumění
  2. Aplikace
  3. Facilitace
  4. Vytváření

Více k OS 4DX

„Operační systém 4DX jsme vytvořili, protože jsme vás nechtěli jen učit pojmy. Podstatné je umět proces 4 disciplín realizace uplatňovat v praxi. S OS 4DX snadno přejdete od teorie k praktické aplikaci. Ušetříte tak 15 let pokusů a omylů, které jsme museli absolvovat my.“

— CHRIS MCCHESNEY, autor 4 disciplín realizace

 
 
 
Výsledek

Přehled o stavu rozpracovaných cílů a předvídatelnost jejich dosažení

Zavedení operačního systému 4DX umožní všem členům týmu spravovat vlastní cíle a jejich plnění. Manažeři pak jednoduše průběžně sledují výkonnost svých skupin a vidí, s jakou pravděpodobností bude klíčových cílů dosaženo. 

4DX OS_obrázekChris McChesney a Jim Huling, lídři programů společnosti FranklinCovey zaměřených na realizaci cílů, vás a váš tým provedou procesem postaveným na zkušenostech z více než dvou tisíc strategických implementací po celém světě. 

Naučíte se stanovovat si cílová měřítka a prediktivní opatření, vytvořit si on-line scoreboard a jasně a transparentně skládat pravidelné týdenní účty ze svých výsledků.4DX_obálka knihy CZ_bok

 

 Chris McChesney a Jim Huling jsou spoluautory knihy 
4 disciplíny realizace – titulu,
z nějž systém 4DX vychází. Český překlad knihy vyjde na jaře 2020.

 

 
Forma dodání

Nabídku pro firmu či tým připravíme na základě vašich požadavků.