0

Realizace strategických cílů

Realizace cílů a strategií v každodenním kolotoči

NÁŠ PŘÍSTUP

Jak realizovat cíle a strategie v každodenním kolotoči

Pro většinu lídrů není problém stanovit skvělé strategie a návazné cíle, ale je obtížné se na ně soustředit, systematicky a opakovaně je naplňovat.

Skutečným problémem není dosažení cílů, ale jejich naplňování uprostřed kolotoče každodenních úkolů. Jakých výsledků byste dosahovali, kdyby všichni – každý zaměstnanec, oddělení i celá firma – efektivně realizovali své úkoly?


JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

Zavedení jednotného procesu realizace

Proces 4 disciplíny realizace představuje nové způsoby myšlení a práce, které jsou pro úspěch v dnešním konkurenčním prostředí tolik důležité.

Nejedná se o teorii, ale o soubor ověřených principů a postupů, které již dlouho používá více než 126 tisíc týmů po celém světě. Jestliže společnosti nebo jednotlivci tyto disciplíny dodržují, dosahují výjimečných výsledků bez ohledu na typ cíle.

4DX book cover CZ final_ořezProces 4 disciplíny realizace splňuje tyto požadavky:

Rychlá implementace

Vysoce kvalitní zavedení procesu v co nejkratším čase.

Zapojení lidí

Maximální zapojení lídra a týmu s minimálním narušením běžného provozu.

Výsledky

Udržitelné výsledky u nejdůležitějších cílů (WIG) díky plné implementaci procesu – přijetí nových návyků.

„Za neúspěšnými strategiemi je v 70 % případů neschopnost manažerů a lídrů je realizovat. Nebývá to tím, že by nebyli chytří nebo neměli vizi. 

– RAM CHARAN

ŘEŠENÍ

Vyhodnotíme, zda a jak efektivně dokážete naplňovat své nejdůležitější cíle. Naučíme vás definovat a sladit priority, zaměřit se na ně a zapojit lidi na všech úrovních. Poskytneme vám nástroje a pomůžeme vytvořit proces, 
s nímž se všichni mohou zaměřit na realizaci vytyčených cílů a vize vaší organizace.

4 disciplíny realizace

Transformační proces, který pomůže týmům a firmám zaměřit se na nejdůležitější cíle, zapojit pracovníky a opakovaně vytyčené cíle naplňovat

4 disciplíny realizace
4 disciplíny realizace Zjistit více

Operační systém 4DX

Nezávislý nástroj pro lídry při zavádění 4 disciplín realizace. Členům týmu umožní spravovat cíle a jejich plnění, manažerům pak sledovat výkonnost podřízených

Operační systém 4DX
Operační systém 4DX Zjistit více