0

Opřete se o neměnné principy

Ve světě plném změn stavíme na neměnných principech

Ve světě plném změn stavíme na neměnných principech

Virtuální akademie FranklinCovey LEADER@CHANGE

 Jakým výzvám čelí lídr v nepředvídatelné době? Série virtuálních 90 minutových pracovních workshopů zaměřených na aktuální problémy, které nyní řeší většina společností.
Vybrali jsme to nejlepší z našich řešení – zaměřili jsme se přitom na principy, které jsou pilíři těchto programů a jsou v dnešní době důležitější než kdykoli předtím. Vedené živě našimi konzultanty.

Virtuální inspirativní setkání

Pracujeme na tom, abychom zůstali společností, která inspiruje k výjimečnosti i v současné nepředvídatelné době. Věříme, že i virtuální prostor může být místem pro sdílení zkušeností, a zveme vás hodinová setkání na vybraná aktuální témata. Živě vedou naši konzultanti. Témata a termíny naleznete již brzy zde.

Digitální nástroje tematické lekce

Mikroučení ve formě krátkých lekcí a videí z vybraných z programů FranklinCovey pro týmy a skupiny zaměstnanců jsme nově otevřeli pro předplatné již na období od jednoho měsíce. Tento způsob rozvoje představuje efektivní cestu, jak se vzdělávat vlastním tempem, potřebujete jen připojení k internetu, sami určíte čas a témata, ke kterým se následně můžete vracet. Pro více informací nás kontaktujte.

Programy FranklinCovey i řešení na míru on-line

Naše vlajkové programy dodáváme také distančně jako interaktivní workshopy živě vedené lektory FranklinCovey. Stejně tak jsme připraveni sestavit řešení na míru vašim aktuálním potřebám ve formátu virtuálního programu.

Nechte se inspirovat tipy a nástroji vybranými z našich programů

Na této stránce naleznete zdroje a nástroje, které vám pomohou orientovat se na cestě turbulentním obdobím. 


 
KONTAKTUJTE NÁS

 Jsme tu pro vás. Pokud zjistíte, že vám nebo vaší organizaci můžeme v této náročné době pomoci, kontaktujte nás.