0
VIAWEST/ All Access Pass

VIAWEST/ All Access Pass

1. března 2019

Flexibilita a možnost kombinace různých tematických oblastí a seminářů naživo s on-line studiem je pro společnost základem pro budování výkonných týmů.

Společnost ViaWest se věnuje IT infrastruktuře a má více než 30 datových center po celých Spojených státech a v Kanadě. Společnost má 600 zaměstnanců v osmi státech. Za poslední dva roky nabrala společnost ViaWest více než 200 nových zaměstnanců.

„Hlavními důvody pro loňské zavedení nového programu rozvoje leadershipu bylo jednak geografické rozmístění pracovní síly a také potřeba zaměřit se na budování výkonných týmů,“ uvádí Lauran Arledgová, ředitelka pro osobní rozvoj společnosti ViaWest. „V našem oboru jsou lidé, kteří mají obrovský vliv, ale často nemají vedoucí funkci nebo přímé podřízené, proto jsem chtěla klást důraz na zvyšování výkonnosti týmů, nejen na rozvoj leadershipu malé skupiny vybraných jednotlivců.“

Společnost zvolila jako základ program společnosti FranklinCovey Speed of Trust. Loni absolvovalo seminář přibližně 200 zaměstnanců. Letos společnost ViaWest přešla na licenci FranklinCovey All Access Pass, čímž získala přístup k programu Speed of Trust a dalším 22 tematickým oblastem za jednu cenu.

Stáhnout případovou studii