0

Ocenění

Více než desítku let jsme první dvacítce nejlepších poskytovatelů školení v oblasti leadershipu a prodeje. Více o našich oceněních zde.

Umístění v Top 20 Leadership Training Companies pro rok 2020 − podeváté v řadě

Top Leadership Training Companies 2020Seznam nejlepších poskytovatelů v oblasti leadershipu a prodeje vytváří každoročně vzdělávací portál TrainingIndustry.com. Jeho prezident Ken Taylor k tomu uvádí: „Leadership patří k nejsledovanějším oblastem ve vzdělávání a rozvoji a je jedním z nejtěžších konkurenčních odvětví tohoto trhu. Společnosti vybrané do prestižního seznamu top 20 prokázaly v uplynulém roce obrovský růst prostřednictvím budování nabídky digitálního vzdělávání a různých on-line platforem, a přitom si udržely zaměření na podstatu rozvoje a vzdělávání při vedení lidí.“
Více zde.

 

Jedenáctkrát za sebou v první dvacítce Top Sales Training Companies

Top20_2018_Web_SALESSpolečnost FranklinCovey byla v roce 2018 zařazena mezi dvacet nejlepších poskytovatelů školení v oblasti prodeje v rámci prestižního ocenění Top Sales Training Companies vzdělávacího portálu TrainingIndustry.com. 
Více zde.Prověřená metodologie programu Helping Clients Succeed získala i další ocenění: top 20 žebříčku magazínu Selling Power (v roce 2014), bronzovou hvězdu The Stewie Awards (v roce 2014 v kategorii Sales Training Practise of the Year) a také bronzovou hvězdu v ocenění Brandon Hall.