0

Iva Švábová

Iva Švábová
Business Consultant
4onh9f58-onjGK-jWgxvZ.7gc.LhTj
+420 730 872 252 LinkedIn

Iva je konzultantkou společnosti FranklinCovey od roku 2014. Pomáhá klientům při hledání optimální cesty, jak se stát výjimečnou firmou.

Iva je absolventkou oboru PR a mediální studia na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Pro svou cestovatelskou vášeň vystudovala také management cestovního ruchu.

Své pracovní zkušenosti čerpala ve skupině PPF, a.s. ve společnosti Home Credit, kde měla na starosti vedení globálních marketingových projektů v ČR, SR, Rusku, Ukrajině, Kazachstánu a Číně. Především se soustředila na marketingovou strategii, strategii značky a koordinaci externí komunikace v daných zemích. Manažerské dovednosti a schopnost pracovat s časem prohloubila během 7 leté mateřské dovolené s dvěma dětmi.

Ve FranklinCovey Iva sbírá cenné zkušenost při proměnách firemní kultury. Velké projekty realizovala ve společnostech WITTE Nejdek, MONDI Štětí nebo Knauf Insulation. V posledních letech zaměřuje na spolupráci s firmami v oboru finančnictví a farmacie.


„Mým cílem je pomáhat klientům objevovat možnosti růstu a dosahovat lepších výsledků. 
Cením si, že mohu být jejich průvodcem a poskytovat jim podporou na této úžasné a dobrodružné cestě plné velkých proměn, při naplňování vlastního potenciálu, získávání odvahy plnit si sny, proměn z manažera ve skutečného lídra, z dobrého týmu v tým vítězný a z dobré společnosti ve skvělou.“