0

Iva Švábová

Systematické budování firemní kultury Iva vnímá jako základ úspěšného naplnění vize každé společnosti. Jejím cílem je pomáhat firmám objevovat možnosti růstu a dosahovat tak dlouhodobě lepších výsledků.

„Není mistrovství většího ani menšího než toho, jímž ovládneš sám sebe.“

Leonardo da Vinci

 

působení ve FranklinCovey

Ve FranklinCovey Iva sbírá cenné zkušenosti při proměnách firemní kultury. Velké projekty realizovala ve společnostech WITTE Nejdek, Mondi Štětí nebo Knauf Insulation. V posledních letech se zaměřuje na spolupráci s firmami v oboru finančnictví a farmacie. Baví ji zažívat dobrodružství na cestě plné velkých změn v organizacích klientů při naplňování vlastního potenciálu, získávání odvahy plnit si sny, proměn z manažera ve skutečného lídra, z dobrého týmu v ten vítězný a z dobré společnosti ve skvělou.

zkušenosti

Své pracovní zkušenosti Iva čerpala ve společnosti Home Credit skupiny PPF, kde měla na starosti vedení globálních marketingových projektů v ČR, SR, Rusku, na Ukrajině, v Kazachstánu a Číně. Především se soustředila na marketingovou strategii, strategii značky a koordinaci externí komunikace v daných zemích. Manažerské dovednosti a schopnost pracovat s časem si prohloubila během sedmileté mateřské dovolené se dvěma dětmi.

klienti

K jejím klientům, kterým se věnuje nebo věnovala, patří: Heineken, LEGO, Knauf Insulation, Mondi Štětí, WITTE Nejdek, Bayer, Amgen, MONETA Money Bank, UniCredit Bank a další společnosti především z oblastí financí a farmacie.

o Ivě

Iva žije s rodinou v Praze. K jejím koníčkům patří pohyb v přírodě téměř v jakékoli podobě, ať už je to běh, kolo, lyže, skialpinismus, brusle nebo procházky. Dále ji baví cestování a hra na klavír.