0

Gabriela Sochorcová

Gábina je tvůrkyní a současně i realizátorkou marketingových aktivit od plánování až po poslední větu v textu či rozmístění stolů na akci. Uplatňuje tak koncepční myšlení, kreativitu, organizační schopnosti i smysl pro detail.

Nikdy se nevzdávám.

působení ve FranklinCovey

Gábina je ve FranklinCovey od roku 2008 a je spojená s růstem a zásadními změnami česko-slovenského zastoupení společnosti. Návaly reklamních agentur u nás nenajdete, v zákulisí projektů to často bývá „one marketing woman show“: strategie marketingové podpory a komunikace i její obsah, tvorba webu, příprava, logistika a organizace setkání pro klienty, dále produkce materiálů a českých vydání knih. Opírá se při tom o spolupráci s partnery a synergii se širším týmem.

Dlouhých čtrnáct let s FranklinCovey je výsledkem spolupráce v týmové kultuře s vysokou mírou důvěry, smysluplných projektů, filozofie a mise společnosti.

předchozí zkušenosti

Marketingu se Gábina věnuje přes 25 let a největší školou pro ni byla práce s nadnárodními společnostmi v oblasti komunikace při jejím působení v sídle společnosti Ford Motor Company v Praze a role mezinárodního koordinátora v centrále v Brentwoodu. Absolvovala řadu seminářů zaměřených na budování značky, reklamu a komunikaci, zejména v Belgii a Velké Británii.

o Gábině

Tvůrčí práce ji naplňuje i v osobním životě – s nadšením se věnuje nikdy nekončícímu budování divoké zahrady a inspirativního domova, má ráda francouzskou a italskou kuchyni i hudbu a cestování. Běhání prokládá jógou a procházkami učí se být lepší v dolce farniente. Žije s rodinou za Prahou.

Kontakt s přírodou a pohyb jsou pro mě naprosto zásadní. Vždy mě postaví na nohy (doslova) a jsou pro mě zdrojem radosti, inspirace a pocitu sounáležitosti. Dokážou mě zklidnit i nakopnout, vděčím jim za nadhled a uvědomování si ceny nesamozřejmostí v našem životě i kolem nás…