0

Kdo jsme

Inspirujeme k výjimečnosti

Více než třicet let pomáháme organizacím k výjimečným výsledkům, jejichž dosažení je podmíněno změnou přístupu a chování lidí.

Jsme přední vzdělávací a poradenská společnost s pobočkami po celém světě. Věnujeme se zvyšování výkonnosti jednotlivců, týmů i celých firem. Usilujeme o to, aby každý dokázal rozvinout a naplno využití svůj potenciál a dosahoval výsledků, které mají dlouhodobý dopad. Nezaměřujeme se primárně na techniky, ale na změnu myšlení. Jsme přesvědčeni, že pouze nastavení a motivace, která vychází zevnitř, vedou k trvalým změnám. Více než deset let jsme mezi nejlepšími světovými vzdělávacími společnostmi zaměřenými na leadership a prodej

   TMN-ChoiceAward-20-Leadership2020_leadership_small  
2018_leadership_small       2018_sales_small    004341 ti_top-20-badges_salestraining2016_small_175x175 trainingindustry_top-20-badges_leadershiptraining2016_225x225 seal_content_leadership_large
   
a další...Historie společnosti

Dne 22. ledna 1997 oznámily společnosti Franklin Quest a Covey Leadership Center záměr uskutečnit fúzi. Nová společnost FranklinCovey vznikla 30. května téhož roku.
V České a Slovenské republice je společnost zastoupena od roku 2002.

Spoluzakladatelem firmy je Stephen R. Covey, který v roce 1989 publikoval knihu 7 návyků skutečně efektivních lidí. Z jejích myšlenek vzešla řada konzultačních programů a mezi tituly o podnikání se tato kniha stala jedním z největších bestsellerů.

FranklinCovey lidem pomáhá lépe organizovat jejich čas − první plánovací kalendář firmy Franklin, na jehož uvedení navázal seminář o time managementu, vznikl už v roce 1984. Od té doby stále vznikají nové designy i formáty diářů a plánovací systémy FranklinCovey v současnosti využívá více než 15 milionů lidí na celém světě.