0

Kdo jsme

Inspirujeme k výjimečnosti

Trvalé výsledky díky změně přístupu a chování lidí

Více než třicet let pomáháme organizacím k výjimečným výsledkům, jejichž dosažení je podmíněno změnou přístupu a chování lidíJsme přední vzdělávací a poradenská společnost s pobočkami po celém světě. Věnujeme se zvyšování výkonnosti jednotlivců, týmů i celých firem. Naším cílem je spolu s klientem dosáhnout měřitelných a trvalých dopadů.

Programy společnosti FranklinCovey vycházejí z nadčasových principu a umožnují vypořádat se s nejdůležitějšími výzvami, kterým dnes organizace celí, včetně témat jako jsou diverzita, důvěra, vedení hybridních týmu, zavádění změn, angažovanost, odolnost zaměstnanců a spolupráce mezi týmy.

Řešení, která doporučujeme jsou podložena zkoumáním procesu úspěšných organizací, prověřena stovkami tisíc účastníků po celém světě i vlastními výzkumy.Více než deset let jsme mezi nejlepšími světovými vzdělávacími společnostmi zaměřenými na leadership a prodej

   TMN-ChoiceAward-20-Leadership2020_leadership_small  
2018_leadership_small       2018_sales_small    004341 ti_top-20-badges_salestraining2016_small_175x175 trainingindustry_top-20-badges_leadershiptraining2016_225x225 seal_content_leadership_large
   
a další...Historie společnosti

Dne 22. ledna 1997 oznámily společnosti Franklin Quest a Covey Leadership Center záměr uskutečnit fúzi. Nová společnost FranklinCovey vznikla 30. května téhož roku.
V České a Slovenské republice je společnost zastoupena od roku 2002.

Spoluzakladatelem firmy je Stephen R. Covey, který v roce 1989 publikoval knihu 7 návyků skutečně efektivních lidí. Z jejích myšlenek vzešla řada konzultačních programů a mezi tituly o podnikání se tato kniha stala jedním z největších bestsellerů.

FranklinCovey lidem pomáhá lépe organizovat jejich čas − první plánovací kalendář firmy Franklin, na jehož uvedení navázal seminář o time managementu, vznikl už v roce 1984. Od té doby stále vznikají nové designy i formáty diářů a plánovací systémy FranklinCovey v současnosti využívá více než 15 milionů lidí na celém světě.
 
Mezi naše klienty patří společnosti z Fortune 100, Fortune 500, tisíce malých a středních podniků, několik vládních subjektů i vzdělávací instituce a to ve více než 160 zemích na světě.