0

Inspirativní desetiminutovka 2

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

Zasíláme vám druhý díl manažerské inspirace pro vás i kolegy. Budeme rádi, přispějí-li naše tipy k tomu, abyste lépe zvládali výzvy dnešní nelehké doby. 

pexels-edmond-dantès-4347366

Výzva: Jak udržet motivaci
a zapojení zaměstnanců

Jakákoli výjimečná situace staví všechny manažery před výzvu, jak udržet pracovní nasazení týmu a zapojení všech jeho členů. Přečtěte si reálné zkušenosti manažerů a možná v jejich příbězích naleznete inspiraci, jak si v podobných situacích poradit a jak zařídit, aby Váš tým neztrácel motivaci a zůstal produktivní.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

Obrázek seznamu 100+otázek

100+ otázek pro setkání
ve dvou

Ať už se Vaše schůzky s podřízenými dnes odehrávají tváří v tvář nebo virtuálně, jsou důležitým nástrojem ke vzájemnému porozumění, k upevňování důvěry i klíčem ke zvyšování angažovanosti. Přiložený seznam možných otázek na tyto schůzky je univerzální a věříme, že si z něj vyberete ty, které budou vhodné pro aktuální formu setkávání.  

 STÁHNĚTE SI SEZNAM OTÁZEK

Team_ořez

ON-LINE seminář pro lídry týmu

Aktuální termín 5. 11. 2020 9–16 hodin, on-line
Současné doba, kdy je jedinou konstantou změna, klade vysoké nároky na schopnost adaptace – a to nejen na jedince, ale i na lídry. Jak v týmu udržet angažovanost, motivaci a produktivitu? Jak provést tým změnou? Umožněte vašim manažerům osvojit si dovednosti nezbytné pro vedení týmu.  

ZJISTIT VÍCE O SEMINÁŘI