0

Inspirativní desetiminutovka 1

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

Jsme rádi za Váš zájem o naše inspirativní setkání v minulosti. I když současná doba těmto živým setkáním nepřeje, věříme, že chuť i potřebu posouvat se, učit se a hledat lepší řešení máme stále všichni a že naši desetiminutovou dávku inspirace touto formou uvítáte. Rádi bychom Vám pravidelně nabízeli ověřené tipy a zajímavé články z oblasti osobního a manažerského rozvoje. Mohou Vám pomoci ve Vaší práci i v osobním životě a navzdory turbulentní době dosahovat toho, co potřebujete.

Průvodce 3_titulka

Věnujte svůj čas tomu, na čem nejvíce záleží. 

Jste zahlceni požadavky a nevíte, co dřív? Možná strávíte většinu času hašením každodenních požárů a na skutečně důležité věci a dlouhodobé cíle vám ho už moc nezbývá. V dobách nejistoty a stresu je ještě důležitější si vědomě určovat agendu místo toho, abyste jen reagovali na všechny úkoly, které vám zkříží cestu. Budete tak schopni efektivněji reagovat na nepředvídané události. Jak na to?

INSPIRUJTE SE NAŠÍM PRŮVODCEM

 
IMG_proaktivní jazyk 1

Jak mi proaktivní chování pomůže zvládat situace v období změn a nejistoty?

Proaktivní jazyk posiluje naše přesvědčení, že jsme schopni zvládnout situace, měnit věci a že nejsme jen obětmi okolností. Pozitivně ovlivňuje procesy v mozku a umožňuje nám nastavit se na hledání řešení.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO!

victoria-heath-MAGAXAYq_NE-unsplash

Jak vybalancovat práci a osobní život, když se vám práce nastěhovala domů?

Vyzkoušejte tyto tipy, které vám pomohou zachovat co nejplynulejší chod pracovního i soukromého života.

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK