0

Publikace

Publikace vhodné pro práci ve školách - pro pedagogy, pro děti i rodiče

 

 

TLIM%20obalka_3_malaJak školy začleňují 7 návyků a principy vedení sebe i druhých do svých učebních plá

Změna školní kultury, méně problémů v chování, lepší studijní výsledky, zapojení žáků, učitelů i rodičů. To jsou výsledky ze škol, které se rozhodly začlenit 7 návyků a základní principy vedení lidí do svých učebních plánů.  
Kniha popisuje příběhy a zkušenosti některých škol z celého světa. 

Publikace je určena především ředitelům škol, učitelům, ale také rodičům a dalším lidem, kteří se podílejí na výchově dětí.

Ukázka knihy >

 

 

7HET_cover_final_komprNenahraditelný průvodce, jenž obohatí život všech teenagerů
a dovede je ke správným rozhodnutím

Sean Covey v knize 7 návyků úspěšných teenagerů aplikuje nadčasové principy obsažené v 7 návycích na život teenagerů. Tento zábavně pojatý průvodce přibližuje dospívajícím nadčasové principy, které jim pomohou vytvořit si pevný základ pro zvládání běžných i těch nejobtížnějších problémů, které je mohou v životě potkat.

Kniha je plná skutečných příběhů teenagerů z celého světa, vtipných ilustrací i citátů, které vedou k zamyšlení, a osloví nejen dospívající, ale i všechny dospělé, kteří mají na mladé lidi nějaký vliv.   Ukázka knihy >

 

 

7HHK_obalka7 návyků pro rodiče a děti

Inspirativní knížka pro rodiče, kteří chtějí, aby si jejich děti osvojily správné hodnoty, je plná nádherných ilustrací, které jistě zaujmou dětskou pozornost. Zábavné postavičky z vesnice Sedm Dubů seznamují děti s nadčasovými principy, jež vycházejí ze světového bestselleru 7 návyků skutečně efektivních lidí (Stephen R. Covey). Otázky a úkoly na konci každé kapitoly dětem pomáhají správně porozumět příběhu a vedou je k tomu, aby se zamyslely
nad tím, co všechno mohou samy udělat jinak a lépe.

Kniha je vhodná pro čtení doma i práci s dětmi ve škole. Ukázka knihy >


fcb-mini7 návyků doma i ve škole na Facebooku