0

Audiokniha Důvěra

Stephen M.R. Covey

Stephen M. R. Covey, ml. v této knize rozvíjí klíčové myšlenky bestsellerů svého otce S. R. Coveyho  "7 návyků skutečně efektivních lidí a „8. návyk, od efektivnosti k výjimečnosti". 

Stephen M. R. Covey ve své knize překonává zažité stereotypy a ukazuje, že důvěra není Duvera_obal_CDpouze ctnost, ale je měřitelným faktorem, který ovlivňuje výkonnost a výši vynaložených nákladů a tím má prokazatelné dopady na ekonomické výsledky firem. Problémy, které vznikají následkem nedůvěry, jako např. nízká úroveň komunikace, byrokracie nebo fluktuace, snižují produktivitu a zvyšují náklady. Vysoká důvěra naopak zvyšuje rychlost a snižuje náklady. Důvěra a rychlost, s níž ji dokážeme vytvořit, jsou stavebními kameny fungování všech oblastí profesního i soukromého života. Autor analyzuje proces vytváření důvěry a poskytuje návod, jak důvěru vzbudit, udržet si ji a dále prohlubovat.

Knihu Důvěra - jediná věc, která dokáže změnit vše z angličtiny přeložil Aleš Lisa, její audioverzi namluvil Daniel Dítě.

 

Ukázky z audioknihy:

Délka nahrávky je 12 hodin a 50 minut.  Balení obsahuje jedno CD MP3.

Cena 550,- Kč včetně DPH.
 

 

Vydává FC Czech, s.r.o., zastoupení FranklinCovey pro ČR a SR, ve spolupráci s Lumeni, s.r.o.