0

Audiokniha 7 návyků skutečně efektivních lidí

Stephen R. Covey

Audioverze klasické knihy osobního rozvoje a vedení sebe sama

Kniha 7 návyků skutečně efektivních lidí je nejúspěšnější publikací Stephena R. 7-navyku-obal+cd vizualizace_orezCoveyho       a bezesporu se řadí mezi nejznámější díla věnovaná osobnímu růstu a vedení lidí, především sebe sama.  Této knihy se po celém světě prodalo přes 20 milionů výtisků ve 40 jazycích. Časopis Forbes ji v roce 2002 označil za jednu z deseti nejvlivnějších knih o managementu, které kdy vyšly.

Kniha objasňuje 7 návyků − základní návyky efektivity, jež vycházejí z principů, tvoří základ charakteru osobnosti, ukazují správnou cestu a umožňují efektivně jednat a řešit problémy v pracovním i osobním životě.

Nejprve musíme začít sami u sebe (osvojit si návyky 1, 2 a 3,  které znamenají "osobní vítězství") a poté těchto návyků využít k působení na své okolí – k tomu, aby i ostatní začali jednat v souladu s principy skutečně efektivního chování. K tomu je třeba osvojit si návyky 4, 5 a 6, které představují "společné vítězství". Poslední 7. návyk (princip vyvážené obnovy sil) zastřešuje ostatní návyky, protože bez něj by je nebylo možné využívat.

Ukázka z audioknihy:

Audiokniha je vhodná jak pro ty, kteří nemají čas si přečíst tištěnou knihu, tak i pro ty, kteří 7 návyků již četli a návyky efektivity a zásady vedení sebe sama si chtějí jen oživit.  Je skvělým společníkem všem, kdo chtějí efektivně využívat čas například na cestách nebo se rozvíjet, zatímco relaxují… 

Audiokniha vychází jako nekrácená verze českého překladu knihy7 návyků skutečně efektivních lidí (přeložil Aleš Lisa) a namluvil ji herec brněnského divadla Martin Sláma. Délka nahrávky je 12 hodin a 53 minut (balení obsahuje jedno CD).

Vstupte do e-shopu

Další audioknihy:Důvěra – jediná věc, která změní vše a Jak dosahovat předvídatelných výsledků v nepředvídatelných časech.

Vydává FC Czech, s.r.o., zastoupení FranklinCovey pro ČR a SR, ve spolupráci s Lumeni, s.r.o.