0

7 návyků úspěšných teenagerů

Sean Covey

Nenahraditelný průvodce, jenž obohatí život všech teenagerů a dovede je ke správným rozhodnutím.

Tuto knihu by si měli přečíst nejen všichni dospívající, ale také jejich rodiče a všichni dospělí, kteří mají vliv na mladé lidi.


Být teenagerem je skvělé, ale současně i obtížné. Sean Covey ve své knize 7 návyků 7-navyku-uspesnych-teenageru_1_fullúspěšných  teenagerů aplikuje nadčasové principy obsažené v 7 návycích(v knize7 návyků skutečně efektivních lidí, kterou napsal jeho otec S. R. Covey) na život teenagerů. Na skutečných příbězích dospívajících z celého světa ukazuje, jak lze zvládat nesnadné problémy, jimž často musejí čelit, a uskutečňovat důležitá rozhodnutí takovým způsobem, který může změnit celý jejich život.
 
Sean Covey předkládá svým čtenářům čtivého, zábavného a názorného průvodce, který jim pomůže dosahovat vlastních cílů, posilovat sebevědomí, navazovat a rozvíjet přátelství, odolávat tlaku vrstevníků, vycházet s rodiči, a mnoho dalšího.
 
Publikace je bohatě ilustrovaná, přináší spoustu zajímavých a podnětných myšlenek a nápadů stejně jako mnoho skvělých citátů a neuvěřitelných příběhů teenagerů. Knihy 7 návyků úspěšných teenagerů se ve světě prodalo přes dva miliony výtisků a nyní tato úspěšná publikace znovu vychází i v českém jazyce, tentokrát ve zcela novém překladu, jehož odborným garantem je společnost FranklinCovey.
 
Přeloženo z anglického originálu The 7 Habits of Highly Effective Teens.
České vydání 2010 - FC Czech s.r.o., zastoupení FranklinCovey pro ČR a SR. 
 
 
7HET_obr_zkouska_str8„...Je to jedna z mála knížek, která radí a zároveň pobaví ilustracemi, a byla to také jedna z prvních knížek, do které jsem se odvážil psát a dělat si poznámky. A jestli mne ovlivnila? Krátkodobě ne. Přečetl jsem ji, většinu věcí jsem odsouhlasil, ale nijak zvlášť jsem nad tím zprvu neuvažoval. Teprve postupem času se k ní člověk začne vracet a uvědomovat si, kolik z toho je pravda. Donutila mě zamyslet se nad sebou a nad vztahem já-okolí." ... další příběhy
 
 
Tématu 7 návyků se věnují také další publikace, které naleznete v našem e-shopu:
7 návyků skutečně efektivních lidí (Stephen R. Covey), 7 návyků šťastných rodin (Stephen R.Covey, zatím pouze v angličtině),7 návyků šťastných dětí (Sean Covey). 
 
Chcete si knihu koupit? Pokračujte do našeho e-shopu...