0

Změnou chování lidí a firemní kultury se zabýváme již více než třicet let a víme, že firemní kultura je pro mnoho organizací důležitým nástrojem k dosahování skvělých výsledků. Více k tématu firemní kultura...

Podle výzkumu Globální trendy v oblasti lidského kapitálu společnosti Deloitte firemní kultura patří mezi top tři oblasti, které ředitelé organizací po celém světě považují za nejdůležitější pro udržitelný obchodní růst a schopnost obstát v konkurenčním prostředí. S výsledky výzkumu a jejich analýzou vás seznámí přímo zástupce společnosti.

Dalším hostem setkání bude generální ředitel společnosti AV MEDIA David Lesch. Podělí se s vámi o praktické zkušenosti s formování kultury a budováním jedné z nejúspěšnějších značek ve svém oboru v České republice a na Slovensku. 

Představíme vám také programy FranklinCovey, jejichž prostřednictvím lze firemní kulturu cíleně budovat a rozvíjet, možnosti jejich využití v organizaci a způsoby zavádění do praxe.

Pro koho je akce určena
Akce je připravena pro ředitele firem, personální ředitele a pro osoby zodpovědné za talent management a za strategický rozvoj. 

Účast je možná jen po předchozí rezervaci, počet míst je omezen. 
Vstupné činí 400 Kč a každý účastník obdrží jako dárek knihu. Fakturu zašleme e-mailem před konáním akce.

V případě dotazů se obraťte na Vašeho Client Partnera nebo nás kontaktujte na adrese akce@franklincovey.cz.