0

Inspirativní dvacetiminutovka – léto 2021

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

Jsme uprostřed prázdnin, a ať už se pohybujete v odvětví, kde je právě okurková sezona, nebo jste zahlceni objednávkami aktuálně poptávaného zboží a služeb, snad i vás letní atmosféra zlákala ke zvolnění. K pauze od toho, co máme za sebou, a k oddychovému času před tím, co nás na podzim čeká. Věříme, že načerpáte potřebnou energii, a budeme rádi, když vám některý z našich tipů pomůže připravit se na úspěšné zvládnutí pracovního náporu ve druhé polovině roku. Krásné léto! 

Delegování_kompr

Jak delegovat úkol

Delegování rozhodně není o pouhém „vy udělejte toto“ a „vy udělejte tamto“. Postupujte podle následujících kroků a vaši podřízení budou svěřené úkoly zvládat efektivně.

PŘEČTĚTE SI TIPY

Velké kameny image_1

Co jsou vaše velké kameny?

Míváte pocit, že v životě není kvůli množství druhořadých úkolů a požadavků dostatek prostoru na důležité vztahy a to, na čem záleží nejvíc? 

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

Time management

Najděte jednu věc, kterou můžete přestat dělat

Je pravděpodobné, že každý týden (měsíc) trávíte čas alespoň jedním úkolem, který není absolutně nutné splnit.

Příprava na delegování_ořez

Příprava na delegování

Využijte tento formulář při přípravě na delegování, nasměruje vás v procesu rozhodování, komu v týmu přidělit jaký úkol. 

STÁHNĚTE SI PRACOVNÍ LIST

Inspirativní setkání

Inspirativní setkání – naživo!

Rezervujte si podzimní termín již nyní.

Vedení lidí je řemeslo a být lídrem v dnešní době vyžaduje stát se jeho opravdovým mistrem. Jak dobře mají vaši lidé  své manažerské řemeslo zvládnuté?

8. 10. Brno Ι 15. 10. Praha Ι 20. 10. Bratislava

REGISTRUJTE SE