0

Inspirativní dvacetiminutovka 5

Vážený pane Křížku,

dnešní inspirace je nabitá, a protože je letos poslední, rozhodli jsme se z ní udělat vánoční dvacetiminutovku. Zabalili jsme do ní zajímavé tipy, články a exkluzivně na omezenou dobu odemkli výjimečné a velmi inspirativní video Mistrovské dílo z našeho semináře. Volili jsme témata, o kterých si myslíme, že stojí před koncem roku za to, abychom jim věnovali zamyšlení. Nebudeme dále zdržovat, jděte rozbalovat...

winter-4599238_1920

Co máte v plánu v příštím roce?

Blíží se konec tohoto zvláštního roku, který si jistě budeme dlouho pamatovat. Co Vám dal (i vzal)? Jaké výzvy před Vás postavil? Co Vás naučil, jak s tím dále naložíte a co máte v úmyslu udělat jinak v roce 2021? Představte si život jako obraz a přemýšlejte nad tím, jak z něj udělat mistrovské dílo.

ROZBALIT VIDEO

Průvodce 2_titulka

Naslouchejte s úmyslem pochopit 

Většina lidí nenaslouchá s cílem pochopit, co jim druzí říkají, ale aby jim nějak odpověděli. Pokud jste v pozici lídra, hodí se být dobrým řečníkem, jestliže ale chcete se svými lidmi efektivně jednat, potřebujete je nejdříve pochopit. Tipy z našeho průvodce můžete vyzkoušet i při komunikaci s Vašimi blízkými. Pozorujte, co se změní.

ROZBALIT PRŮVODCE

šest stránek odeolnosti článek

Šest stránek odolnosti

„Položte si otázku, jak dobře se o sebe staráte. Vy jste totiž tím nejdůležitějším zdrojem, který pomůže postavit společnost opět na nohy.“ Koučka leadershipu společnosti FranklinCovey Maria Sullivan popisuje, jak mohou lídři pomoci sobě i ostatním v týmu k větší odolnosti v těžkých časech.

ROZBALIT ČLÁNEK

modrý dárek

Darujte sebe jako lepšího lídra

Klidně kupujte svým lidem dárky, ale pokud jim chcete dát něco, co skutečně přetrvá i v novém roce, buďte jim výjimečným lídrem. Nemusíte ani sahat hluboko do kapsy a přitom obrovsky zvýšíte jejich zapojení. Jaké dary můžete jako výjimečný lídr svým lidem dát?

ROZBALIT ČLÁNEK