0

Inspirativní desetiminutovka – září 2021

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

V zářijové inspiraci přinášíme podněty, jak odhalit nadání každého z vašich lidí, a na co si dát pozor, abyste jako lídr naopak energii a iniciativy druhých neúmyslně nebrzdili. Jak říká konzultantka Liz Wisemanová, která koučuje vedoucí pracovníky po celém světě: „V organizacích je mnohem více intelektuálního potenciálu, než skutečně využíváme. Lídři si nemohou dovolit plýtvat talentem nebo inovacemi, obzvláště v době, kdy čelí tlaku na dosahování výsledků při souběžném šetření nákladů a restrukturalizaci svých týmů.“ Budeme rádi, když najdete inspiraci v našich tipech.

Multipliers

Co brání vašemu týmu dosahovat lepších výsledků?

Skrytý talent je všude a „lídři-urychlovači“ vědí, jak neprobuzený potenciál najít, postavit před něj výzvu a naplno jej využít. V našem průvodci uvádíme jednoduché a zdánlivě samozřejmé kroky – ale ruku na srdce, děláte je? 

STÁHNĚTE SI PRŮVODCE

Co dnes znamená být dobrým manažerem?

Co dnes znamená být dobrým manažerem?

Transformační trendy poslední doby vyústily v novou éru managementu, kdy je důležitější chápat, jak se zaměstnanci cítí, než sledovat, co dělají. Jste na svou novou roli připraveni? 

PŘEČTĚTE SI ČLÁNEK

Mutipliers

Jak nebýt brzdičem 

Silná stránka – je-li nadužívaná – se může stát lídrovou slabinou. Tendence brzdit potenciál druhých jsou zpravidla neúmyslné a pokud vhodně změníte své chování, otevřete týmu prostor pro větší iniciativu.

ZJISTĚTE VÍCE

Leadership jako řemeslo

INSPIRATIVNÍ SETKÁNÍ: Leadership jako řemeslo

Jaké dopady má jeho nezvládnutí v krizi? Zveme vás na setkání s inspirativními hosty, kde nebude jen poslouchat – vyzkoušíte si nácviky dovedností v oblastech, které jsou základem pro skvělé zvládnutí manažerského řemesla. Těšíme se v Brně, Praze nebo Bratislavě.

ZJISTĚTE VÍCE