0

Inspirativní desetiminutovka – leden 2022

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

Poslední dva roky přinesly řadu změn a urychlily přechod k novým způsobům práce. Úlohou lídra je pomoci členům týmu zpracovat probíhající změny a udělat maximum, aby se jim dařilo bez ohledu na to, odkud pracují. Přinášíme Vám několik inspirací k tématu změny a vedení hybridních týmů.

Průvodce Změna

Jak vysvětlovat změnu

Způsob, jakým s týmem komunikujete o změně, má zásadní význam pro její pochopení a adaptaci na novou situaci. Každá změna znamená narušení či zvrat, jako lídr však můžete efektivní komunikací minimalizovat jejich intenzitu. S pomocí našeho nástroje budete schopni lépe se připravit a formulovat účinná sdělení. 

STÁHNĚTE SI NÁSTROJ

6 nástrah

6 nástrah, kterým je třeba se vyhnout, chcete-li mít angažovaný virtuální tým

Ve vzdáleném a hybridním pracovním prostředí musí manažeři vědoměji vytvářet vhodné podmínky pro zapojení zaměstnanců. Chcete-li vybudovat angažovaný tým nebo organizaci, vyhněte se těmto šesti nástrahám. 

Otevřené rozvojové programy

Otevřené rozvojové programy 

Hledáte-li možnost rozvoje pro jednotlivce z týmu nebo si chcete vyzkoušet náš seminář a poznat, jak pracujeme, nepřehlédněte aktuální termíny prezenčních seminářů.

PODÍVEJTE SE NA TERMÍNY

 
 
Vedení hybridních týmů

NOVÝ SEMINÁŘ: Vedení hybridních týmů

Nový 90minutový on-line seminář živě vedený konzultantem FranklinCovey pomůže lídrům s osvojením potřebného způsobu uvažování a dovedností, díky kterým budou schopni se svými týmy efektivně dosahovat výsledků bez ohledu na to, odkud jednotliví členové pracují. 

ZJISTĚTE VÍCE