0

Inspirativní desetiminutovka – duben 2021

Tipy FranklinCovey pro efektivní leadership

První rok pandemie poskytl lídrům určitou formu úlev: situace byla nová, výzvy unikátní a každý jel naslepo. To už ale skončilo. Krize zůstala, ale adrenalin opadl. Stojíte-li v čele týmu nebo společnosti, pak vám zřejmě loni prošlo několik chyb, jestliže se něco nezdařilo, nebylo dosaženo cílů apod. Jak ale dál? Jste připraveni obout se do realizace nových cílů a uspět v neméně náročném postpandemickém období? Inspirujte se naší desetiminutovkou, jak cíle definovat, získejte zapojení lidí a vyhněte se některým nástrahám. 

4DX průvodce

Proč a jak správně definovat týmové cíle 

V průzkumech provedených ve více než 60 tisících týmech se ukázalo, že pouze 15 % jejich členů ví, jaké jsou hlavní cíle organizace, a pouze 23 % z nich se angažuje při jejich plnění. Formulujte své cíle tak, aby byly srozumitelné, měřitelné a každý věděl, co má udělat pro jejich dosažení. Pomoci vám může náš nástroj interaktivní průvodce.

STÁHNOUT PRŮVODCE

 

5 nástrah pro lídry_ořez

5 nástrah pro lídry 

Vyhněte se postcovidovému syndromu a proměňte rok 2021 v období realizace klíčových cílů. Chcete-li úspěšně proplout druhým náročným rokem, seznamte se s pěti nástrahami, kterým by se měli vyhnout všichni vedoucí pracovníci. Nebrzdí vás některá z těchto pastí?

PŘEČÍST ČLÁNEK

Vybudujte vítězné týmy

Inspirativní setkání s hostem 12. května v 10 hodin, on-line

Vybudujte vítězné týmy! Úlohou lídrů není sledovat a měřit vše, co se ve firmě hýbe, ale definovat cíle, které mají zásadní dopad na výkon organizace a jejichž dosažení může pak tým považovat za své vítězství. Připojte se k setkání zaměřenému na výzvy při realizaci cílů. Hostem bude výrobní manažer společnosti Promens.